Keystone logo
Jersey

Ders çalışma Usta içinde Jersey 2024

Para birimini değiştir

Temel aylık yaşam maliyeti

 • Ortak bir dairede kiralık

  1027
 • kamu hizmetleri payı

  64
 • internet aboneliği

  57
 • Yerel taşıma

  59

Örnek yaşam tarzı maliyeti

 • Fast food kombinasyonu

  8
 • sinema bileti

  14
 • Bir bardak yerel bira

  6

Jersey hakkında

Jersey Çalışması

Jersey Yükseköğretim

Eğitim Jersey 'ın bölümü okula öğrencilerin eğitim ihtiyaçları sağlar. Hükümet tarafından finanse edilen kamu okulları vardır. Birkaç özel okullar da burada bulunmaktadır. Genel olarak, okul sistemi yapısı ve eğitim kalitesi açısından Birleşik Krallık'ta ise oldukça benzer. Ancak, öğrencilerin genel küçük okullara devam anlamına gelir, küçük bir ülkedir. Bu, bu alanda birçok eğitim kalitesini artırabilir.

Jersey yükseköğretimin açısından, orta okula öğrencilerin büyük olasılıkla bir üniversite merkezine hareket edecek. ülke Highlands Koleji denilen ileri eğitim koleji sunuyor. Bu tesis, tam zamanlı ve yarı zamanlı okullara yönelik eğitim fırsatları sunmaktadır. Highlands Koleji de altıncı form olarak çalışmaktadır.Bunu yaparken, Londra South Bank Üniversitesi, Plymouth Üniversitesi ve Açık Üniversitesi dahil diğer okullar ile işbirliği şekilde çalışır. Highlands College kayıt öğrenciler Hazırlık Derecesi adında bir iki yıl derecesi elde edebiliyoruz. Bu noktadan itibaren, daha sonra çalışmanın belirli bir alanda eğitim kazanmak için ek eğitim alabilirsiniz.

Ülke aynı zamanda öğrenme bu tip özel okulları vardır. En belirgin seçeneklerden biri Jersey Uluslararası İş Okulu. Bu, tüm uluslararası çalışmalar için eğitim sağlama odaklı, disiplinlerden bir dizi öğrencileri eğiten bir özel sektör okul. Jersey başka bir okul Hukuk Enstitüsü. Bu ülkenin 'ın hukuk okuludur. Öğrenciler Jersey savunucuları ve avukatlar olmak öğreneceksiniz.

Ücretler

Ders ödemezsiniz kamu okullarında öğrenim öğrenciler bunu.Genellikle, olsa da, bu ülkeye yerlileri öğrenciler için mevcut yalnızca bir seçenektir. Uluslararası öğrenciler de dahil olmak üzere Diğerleri, kayıt için bir ücret ödeyecek. Bu ücret önemli ölçüde öğrenci kaydolur lisans programı ve okul bağlı aralıkları.

Yükseköğretim özellikle Jersey International Business School kayıt olan öğrenciler için, bir ücret geliyor. Bu eğitim okul özel bir tesis olduğunu ve ücretler burada yüksek olma eğilimindedir. Ancak, okul, aynı zamanda birçok öğrenci bir şeydir uluslararası kullanılabilecek bir derece elde etmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biridir.

Uluslararası öğrenciler burada eğitim görebilirsiniz. Bir öğrenci vizesi çoğu üniversite kendisi aracılığıyla yapılır.

Birçok öğrenci Jersey dışında iş bulmak için yurtdışına seyahat. Ancak, ülke büyüyen bir sağlık sektörüne yanı sıra güçlü bir iş sektörü var. Bu alanlarda iş bulma mezun olduktan sonra bir seçenek olabilir.

Sağlık sigortası

Jersey üniversiteye planlayan öğrenciler kendi sağlık sigortası almanız gerekecektir. Bu katılım okul tarafından temin edilmez. Öğrenciler okula veya bir üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla politikalarını satın almak mümkün olabilir. Ancak, okullar öğrencilerin yerinde kapsama bu tür olmadan katılmak mümkün olup olmadığı üzerine kurallar koymak.

Öğrenci Vizeleri

Bir öğrenci vizesi almak için, öğrencilerin öncelikle kendi seçtikleri okula başvurmaları gerekmektedir. Okul öğrenci kabul ederse, o daha sonra hükümeti aracılığıyla vize başvurusu yapabiliyor. Okul, bu gerçekleşmesi için izin kabul mektubu vermek olacaktır.