Keystone logo
Kanada

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Kanada 2023

kurum sayısı: 296
  • Kitchener, Kanada
  • Waterloo, Kanada
  • + 6 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Calgary, Kanada
  • Toronto, Kanada
  • + 8 daha fazla

  Eurocentres ve Bayswater'ın bir araya gelmesi, uluslararası eğitimde yeni bir dönemi temsil ediyor. Kolektif deneyimimiz, günümüzün uluslararası eğitim sektöründe bir güç merkezini temsil ediyor. Hikayeleri ne olursa olsun, yurtiçinde ve yurtdışında büyüyen küresel düşünürler ve kaşif toplulukları konusunda tutkuluyuz. Bayswater Education'ı kurduk çünkü hayatın her kesiminden gençlerin yeni kültürleri keşfetmekten, yeni lezzetleri keşfetmekten ve orada neler olduğunu öğrenmekten heyecan duymasını istiyoruz. Onları kendimiz gibi küresel ruhlar olarak düşünürüz.

  • Guelph, Kanada
  • Ridgetown, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Bordeaux, Fransa
  • Lyon, Fransa
  • + 5 daha fazla

  ESMA, kurulduğu 1993 yılından bu yana, her yıl bize destek olan animasyon profesyonelleri ile yakın işbirliği içinde sürekli gelişen CG Animation & FX döngüsünde eğitimler sunmaktadır. Fransız Bac + 5 seviyesine (RNCP seviye 7) eşdeğer olan bu eğitim programı artık profesyonel dünya tarafından uluslararası kabul görüyor ve animasyonun en büyük isimleri tarafından destekleniyor. Bordeaux, Lyon, Montpellier, Nantes, Rennes & Toulouse kampüslerimizin yanı sıra Kanada, Montreal'de sunulan bu kursu keşfedin. Eğitimin İngilizce versiyonu Lyon ve Montpellier kampüslerinde mevcuttur.

  • Lac la Biche, Kanada
  • Boyle, Kanada
  • + 4 daha fazla

  Güzel Kuzey-Doğu Alberta, Kanada'da eğitim alarak sonsuz olasılıkları ve fırsatları keşfedin. Çok sayıda güzel göl, kuzey ormanı ve çok sayıda fauna ve bitki örtüsü ile bu park benzeri doğal ortam, kesinlikle sizde kalıcı bir etki bırakacak bir deneyimdir. Kampüslerimizin her biri, keşfedilmeyi bekleyen harika hikayelere ve zengin çeşitli geçmişlere sahip benzersiz şehirlerde yer almaktadır.

  • Toronto, Kanada

  Toronto Üniversitesi Sürekli Çalışmalar Okulu (UofT SCS), yetişkin öğrencileri, alanlarında lider olarak kabul edilen uzman eğitmenler tarafından sınıfta ve çevrimiçi olarak verilen, uzmanlıkla tasarlanmış, derece dışı kurslarla destekler. Üniversitenin ayrılmaz bir parçası olan SCS, UofT'nin entelektüel canlılığı ve öğretme ve öğrenme için yüksek standartlarından güç almaktadır.

  • Madison, Amerika Birleşik Devletleri
  • Teaneck, Amerika Birleşik Devletleri
  • + 3 daha fazla

  New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statü ve 1956'da üniversite olarak onay aldı. Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'daki Wroxton College ve Kanada, British Columbia'daki Vancouver Kampüsü.

  • Olds, Kanada

  Bir tarım ve ev ekonomisi okulu olarak başlangıcından bu yana, Olds College program tekliflerini genişletti ve yıllar içinde daha fazla kariyer odaklı programlar sunmak için büyüdü. Aşçılık ve dikiş dersleri, ünlü Moda programımıza dönüştü, makine dersleri, Tarım ve Ağır İş Mekaniği programları ve tarım becerileri, Tarım Yönetimi ve Bahçe Bitkileri programlarımıza dönüştü.

  • Winnipeg, Kanada

  Winnipeg, Manitoba, Kanada'da bulunan Booth University College, Kurtuluş Ordusu'nun toplumun en savunmasız ihtiyaçlarını karşılama konusundaki 156 yıllık tarihine dayanan bir Hıristiyan kurumudur. Sosyal adalete derinden bağlı olarak, Hıristiyan inancını ve titiz bursu hizmet tutkusuyla harmanlıyoruz. Öğrenmeye yaklaşımımız akademik mükemmelliğe bağlıdır ve herkes için umut, sosyal adalet ve merhamet vizyonuna dayanmaktadır.

  • Paris, Fransa
  • Montreal, Kanada

  1972'de önde gelen gayrimenkul oyuncuları tarafından kurulan ESPI Grubu - dernek statüsü (1901 Yasası) altında kurulmuş - nitelikleri Devlet tarafından seviye 6 (Bac + 3) ve seviye 7 (Bac + 5) tarafından tanınan özel bir yüksek öğretim kurumudur. ) veya okul diplomaları ve Ulusal Profesyonel Sertifikalar Rehberine (RNCP) kayıtlı, bir Lisans döngüsü ve bir Profesyonel Yüksek Lisans döngüsü (6 uzmanlık). 50 yıllık varlık, Grubun tüm gayrimenkul işlerinde kök salmasına olanak sağlamıştır. Bugün öğrencilerimiz Paris, Nantes, Marsilya, Bordeaux, Lyon ve Montpellier kampüslerine yayılmıştır.

  • Toronto, Kanada

  1889 yılında kurulan Osgoode Hall Law School, Kanada'nın en büyük ve en saygın hukuk okullarından biridir. Osgoode Hall Hukuk Okulu, etkili ve yenilikçi yasal araştırma ve düşüncenin merkezinde olma konusunda uzun bir geleneğe sahiptir. En parlak hukuk beyinlerinden bazılarını yetiştirmiş olan Osgoode, akademik mükemmelliği ve hukuk mesleğine yönelik ilerici vizyonuyla gurur duymaya devam ediyor. Osgoode mezunları arasında avukatlar ve hukuk akademisyenleri, iş dünyası liderleri ve yasa koyucular, sosyal aktivistler ve Yüksek Mahkeme yargıçları yer alır. Hukuki yeteneklerini çok çeşitli roller ve organizasyonlarda uygulayarak, okulumuzun tarihi sloganında özetlenen gururlu bir mirası paylaşıyorlar: Hukuktan adalete.

  • London, Kanada

  1954 yılında kurulan King's University College at Western University, büyük, dünya çapında bir üniversiteye bağlı bir Katolik liberal sanatlar üniversite kolejidir. King'in öğrencileri “Her İki Dünyanın En İyisi”nin tadını çıkarırlar – küçük, güzel bir kampüste seçkin öğretim üyeleri tarafından yönetilen küçük sınıflarda öğrenirken kapsamlı bir üniversitenin parçası olmanın deneyimlerini yaşarlar. King'in öğrencileri, Western University'deki tüm tesis ve hizmetlere tam erişime sahiptir ve bir Batı derecesi ile mezun olurlar.

  • Montreal, Kanada

  Kensley College , eğitimin inanılmaz fırsatların kapılarını açmanın tek anahtarı olduğuna inanıyoruz. Her öğrenciye hayallerini gerçekleştirme ve geleceğinde hüküm sürme şansı vermeye çalışıyoruz. Yıllar boyunca, öğrencinin tutkusunu tanımlamak için köklerimize inandık!

  • Toronto, Kanada

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Montreal, Kanada

  Musitechnic , 1987 yılında tanınmış bir müzisyen, besteci ve şarkıcı-söz yazarı olan Gilles Valiquette tarafından Montreal'de kuruldu. Teknolojinin (özellikle bilgisayarların), Eğitim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı tarafından tanınan ve tamamen bilgisayar destekli ses tasarımına ayrılmış ilk diplomayı yaratma noktasına kadar, ses üretiminin ve müzik endüstrisinin merkezi haline geleceğine inanıyordu. Bu, herkesin bilgisayar faresinin, MP3'ün ve hatta İnternet'in ne olduğunu öğrenmesinden çok önceydi.