Keystone logo
Kazakistan

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Kazakistan 2024

kurum sayısı: 11
  • Almaty, Kazakistan

  Satbayev University , Kazakistan'ın madencilik ve petrol iş geliştirmeleriyle tanınan en eski ve en prestijli teknik üniversitelerinden biridir. Satbayev University teknik uzmanlıklar baskın olsa da, mimarlık ve yönetimin öğretildiği disiplinler arası bir üniversitedir.

  • Atyrau, Kazakistan

  Khalel Dosmukhamedov Atyrau Devlet Üniversitesi modern bir eğitim kurumudur. EĞİTİM KURUMUZ, Atyrau bölgesindeki doğa bilimleri, beşeri bilimler, ekonomi, hukuk, güzel sanatlar ve müzik, pedagojik ve tarımsal uzmanlık alanlarında yüksek kaliteli eğitim alma fırsatı sağlayan tek devlet üniversitesidir.

  • Turkistan, Kazakistan

  Akhmet Yassawi Uluslararası Kazak-Türk Üniversitesi, Türk dili konuşan ülkelerin gençlerinden modern, yüksek nitelikli uzmanlar hazırlamak için Kazakistan ile Türkiye arasındaki Hükümetlerarası Anlaşmaya dayalı olarak kurulmuştur ve Türk dünyasının ruhani merkezi olan Türkistan'da yer almaktadır.

  • Aktau, Kazakistan

  Eğitim politikası, Kazakistan'ın önde gelen üniversitelerinden biri olan Hazar Teknoloji ve Mühendislik Üniversitesi'nde aktif olarak uygulanmaktadır. Yessenov. Bugün üniversitemiz, devlet sertifikası ve akreditasyonundan geçmiş en büyük modern üniversitedir.

  • Temirtau, Kazakistan

  "Karaganda Endüstri Üniversitesi" (" KarIU "), öncelikli olan metalurji, makine yapımı, kimya, inşaat ve diğer ilgili metalurji alanlarında yüksek ve lisansüstü eğitim almış yüksek nitelikli personelin yetiştirilmesi için Kazakistan'ın önde gelen üniversitesidir. madencilik ve metalurji endüstrisi.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  lisans derecesiң 5 baғyty zhәne sulh hakimi 5 baғdarlamasy. Kazakistan tümengi kurstarynda sabaабty zhuyelі şubeleri Nur-Sultan kalasyna keletin MMU facultyterinin oқytushylary zhurgizedi. Manyk uzi - bilim alu oderisin Muskeude ayaktau ushin zhasalatyn dayyndyk.

  • Rudny, Kazakistan

  Rudny Industrial Institute , gelişmiş bir altyapıya sahip, teknik bilimlerde modern bir bilimsel ve eğitim kompleksidir.

  • Karagandy, Kazakistan

  Kazakistan'ın önde gelen üniversitelerinden biri olan Karaganda Ekonomi Üniversitesi ( KEU ), küresel çevresel değişikliklerle çalışır ve modern ve gelişmiş bir eğitim programı sunmayı taahhüt eder.

  • Nur-Sultan, Kazakistan

  Seifullin Kazak Tarım Teknik Üniversitesi ( Seifullin KATU ), Seifullin KATU Yüksek Öğrenim Kurumu olan Orta ve Kuzey Kazakistan'ın en büyük tarımsal Yüksek Öğretim Seifullin KATU . Seifullin Kazak Agro Teknik Üniversitesi, ülkenin en iyi 10 üniversitesi arasında sayılıyor.

  • Almaty, Kazakistan

  1997'de Almatı'da kuruldu. Üniversitenin kurucusu, başkanı ve ilk rektörü Felsefe Doktoru Profesör Aliyev Zhumatay Alievich'tir.

  • Astana, Kazakistan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...