Keystone logo
Macaristan

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Macaristan 2023

kurum sayısı: 47
  • Budapest, Macaristan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Miskolc, Macaristan
  • Zagreb, Hırvatistan
  • + 2 daha fazla

  EIT RawMaterials Academy - TIMREX, öğrencilere gerçek hayattaki zorluklara odaklanarak dinamik bir ortamda öğrenmeleri için eşsiz bir fırsat sunuyor. Avrupa Birliği'nin bir organı olan EIT (European Institute of Innovation and Technology) tarafından verilen EIT Etiketi, yalnızca yüksek lisans ve doktora düzeyindeki mükemmel eğitim programlarına verilen bir kalite sertifikasıdır.

  • Budapest, Macaristan

  MOME, küresel zorlukların üstesinden gelmek için çalışan László Moholy-Nagy'den ilham alan sanatçılar, tasarımcılar, yaratıcılar ve yenilikçiler için bir üniversitedir. László Moholy-Nagy, modernizm ruhuyla toplumu şekillendirmede ve onu teknolojik yeniliklerle iç içe geçirmede sanatın rolünü savundu. Orta ve Doğu Avrupa (Orta ve Doğu Avrupa) bölgesinde mentorluk ve değer odaklı bir sanat ve tasarım ekosistemi yaratma yoluyla bütünsel bir yaklaşım benimsemeye odaklanıyoruz.

  • Budapest, Macaristan

  Hedeflerinize ulaşın, zihninizi genişletin ve başarılı olun! Macaristan'ın bir numaralı işletme okulunda işletme, yönetim veya turizm eğitimi alın! Öğrencilerimizin %78'i mezun olmadan önce iş teklifi alıyor. 83 ülkeden 18.000 öğrenciye katılın ve hayatınızın en iyi deneyimini yaşayın!

  • Budapest, Macaristan

  Macar Spor Bilimleri Üniversitesi, Orta Avrupa'daki eğitim ve spor bilimleri için en eski, en başarılı ve profesyonel olarak beğenilen üniversitelerden biridir. Mirasımıza büyük saygı duyuyor ve değer veriyoruz, geleneklerimizi koruyor ve eğitim ve araştırmada sürekli olarak yenilikçi yöntemleri araştırıyoruz. İkincisi, yüksek öğretim için 21. yüzyılın beklentilerinin yanı sıra öğrencilerimizin sağlam bilgi, kaliteli eğitimciler ve hizmetler ile birlikte büyük ders dışı deneyimler beklentilerini karşılar.

  • Nyíregyháza, Macaristan

  Nyíregyháza Üniversitesi, araştırma, yüksek kaliteli eğitim ve kişisel ilginin mükemmel bir altyapı ile birleştirildiği, ülkedeki uygulamalı bilimler üniversitelerinin önde gelen kurumlarından biridir.

  • Miskolc, Macaristan

  1735 yılında, dünyadaki birçok politeknik enstitüye model olarak hizmet veren madencilik ve metalurji uzmanları yetiştirme enstitüsü olarak kurulan University of Miskolc , bilimlerin yetiştirilmesinde, mesleki eğitim ve öğretimde her zaman önemli bir konuma sahip olmuştur. 20. yüzyılın son birkaç on yılında Kurum, geleneksel üç teknik fakülte (Yer Bilimleri, Malzeme Bilimleri, Makine Mühendisliği ve Bilişim) ve yeni Ekonomi, Hukuk, Sanat ve Sanat fakülteleri ile tam teşekküllü renkli bir üniversiteye dönüştü. Beşeri Bilimler, Sağlık ve Müzik, ayrıca sürekli eğitim kursları veya daha yüksek seviyeli mesleki eğitim. Üniversitenin yaklaşık 10.000 öğrencisi ve yaklaşık eşit sayıda teknik ve idari çalışan tarafından desteklenen 600'e yakın akademik personeli bulunmaktadır.

  • London, Birleşik Krallık
  • Helsinki, Finlandiya
  • + 5 daha fazla

  EIT Dijital Yaz Okulu programları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine, genç profesyonellere ve gelişmekte olan dijital teknolojilere derinlemesine dalmak, teknolojiyi nasıl işletmeye dönüştüreceğini öğrenmek ve sonunda derin teknoloji girişimleri başlatmak isteyen diğer kişiler için açıktır. En iyi teknolojiye sahip AB ortak üniversitelerimizin fakülte ve personelinden öğrenin. Şirket vakaları, proje çalışması ve işbirliği yoluyla uygulamalı deneyim kazanın. Rekabetçi fiyatlı eğitim. Dünyanın dört bir yanından benzer düşüncelere sahip öğrencilerle eğlenceli toplantılar yapın ve ağ kurun!

  • Sopron, Macaristan

  Sopron Üniversitesi'nin ana hedefleri, araştırma yeteneklerini daha da artırmak ve uluslararasılaşmayı teşvik etmektir. Üniversite, İngilizce dil eğitimi yoluyla daha fazla çalışma programı sunmayı amaçlamaktadır.

  • Budapest, Macaristan

  Hukuki öncülleri de dikkate alındığında, Óbuda University 140 yıllık bir kurumdur. Bugün, Macar yüksek öğretiminde önemli bir oyuncu ve 12.000'den fazla öğrencinin eğitimini sürdürdüğü Macaristan'da teknik eğitim veren uygulama odaklı lider bir kurumdur. 1 Ocak 2010'da Óbuda University , Budapest Tech'in yasal halefi olarak kuruldu. Óbuda University , gelenekleri beslemek ve ilerlemeyi ve gelişmeyi izlemek ile karakterizedir. Ağustos 2021'den itibaren Óbuda University , daha esnek bir çerçeve içinde yeni koşullar altında faaliyet göstermektedir. Óbuda University için Rudolf Kalman Vakfı, Üniversitenin öğrencilerine teknik, bilişim, doğa ve ekonomik bilimler ve öğretmen eğitimi alanlarında kaliteli ve rekabetçi yetkinlikler ve çalışma fırsatları sunmasını sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar. “Fikirleri mühendisliğe dönüştürüyoruz.” Uygulamaya dayalı bir üniversite olarak, hem Macarca hem de İngilizce olarak çok çeşitli akademik programlar sunar. Programda 4 yüksek öğretim mesleki eğitim, 17 lisans programı, 11 yüksek lisans programı, 3 doktora programı ile tam zamanlı, akşam ve uzaktan eğitimde uzmanlaşma yer almaktadır. ÓU öğrencileri, Endüstri 4.0'ın zorluklarını karşılamak için ve temelde dört sütuna dayanan üniversite stratejisine uygun olarak birden fazla alanda temel ve uygulamalı araştırma yapma fırsatına sahiptir: robotik, sağlık bilişimi, yapay zeka ve siber güvenlik. klasik elektrik, makine mühendisliği, mimariden yaratıcı endüstriye kadar tüm mühendislik paleti. Kurumun ISO standardı gerekliliklerine göre kalite belgesine sahip olması ve en yüksek tanınırlık olan Yüksek Öğretim Kalite Ödülü'nü kazanmış olması eğitimin kalitesini göstermektedir. Gelişen Ekonomiler Üniversitelerine göre, Times Higher Education Óbuda University Sıralaması 351-400 arasında yer almaktadır. 2022'de.

  • Budapest, Macaristan

  1991 yılında Orta Avrupa'daki ilk özel yüksek öğretim okulu olarak kurulan bir okuldan International Business School, gerçekten modern ve dinamik bir işletme okulu haline geldi. Mezun istihdam edilebilirliği açısından en iyi derecelendirilen ve öğrenci memnuniyetinde İngiliz Ulusal Öğrenci Anketine liderlik eden prestijli bir İngiliz üniversitesi olan Buckingham Üniversitesi ile işbirliği içinde çalışmaktan gurur duyuyoruz.

  • Budapest, Macaristan

  Wekerle Business School - prestijli bir eğitim kurumu olarak - Bologna sistemi içinde üstün eğitim sağlama misyonunu düşünmektedir. Amacı, kurum dışından kurumsal ortaklıklara dayalı olarak, üst düzey akademik bilgiyi pratik eğitimle birleştirerek öğrencilerin akademik ve kişisel gelişimlerini artıran eğitim koşulları yaratmaktır.

  • Budapest, Macaristan
  • Székesfehérvár, Macaristan

  Kodolanyi Janos University (KJU) , turizm ve konaklama, işletme yönetimi, kitle iletişim ve iletişim, sosyal bilimler, tarih, kültür ve dil çalışmaları alanlarında akademik programlar sunan, devlet tarafından akredite edilmiş, kar amacı gütmeyen bir üniversitedir. Akademik programların yanı sıra KJU, eğitmenler ve kursiyerler için çok çeşitli lise sonrası, LLP kurslarının yanı sıra uluslararası sömestrler, yaz kursları, çalışma turları ve staj programları da sunmaktadır.

  • Paris, Fransa
  • Angers, Fransa
  • + 8 daha fazla

  ESSCA, küresel bir üç taçlı İşletme Okuludur. Etik düşünen öğrencilerimize yeteneklerini ifade etmeleri için güç veren ve ilham veren geleceğin yaratıcılarıyız. ESSCA, sorumlu liderlerin günümüz iş dünyasının en dinamik sektörlerinden bazılarında başarılı olmak için eleştirel ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirdiği yerdir.

  • Budapest, Macaristan
  • Baja, Macaristan

  University of Public Service (Ludovika - UPS), Macaristan'da hükümetin ihtiyaçlarına odaklanan kapsamlı bir yaklaşımla kamu hizmetinde lisans programları sunan tek kurumdur. Yeni nesil askeri, kolluk kuvvetleri, kamu yönetimi ve uluslararası ilişkiler uzmanlarını ve liderlerini eğitir. Üniversitede uzmanlaşmış bir fakülte, tüm uluslararası toplumun geleceği için güncel bir konu olan su bilimleri alanını kapsar. Bu nedenle Üniversitemiz ulusal paydaşlar ve uluslararası aktörlerle işbirliği içinde çalışmaktadır.