Keystone logo
Malezya

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Malezya 2024

kurum sayısı: 118
  • Petaling Jaya, Malezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malezya

  1983 yılındaki kuruluşundan bu yana, Methodist College Kuala Lumpur (MCKL), Metodist Eğitim Konseyi tarafından kurulmuştur. Kampüsümüz stratejik olarak Kuala Lumpur'un kalbinde kurulmuştur.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biri olan ve kesinlikle kar amacı gütmeyen ve kaliteli eğitime, işletmeyi desteklemeye ve önemli küresel sorunlara odaklanan araştırmaları üstlenmeye adanmış Sunway Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Üniversite, Malezya hükümeti tarafından 5 yıldızlı “mükemmel” bir derecelendirmeye sahiptir (en son Setara değerlendirme çalışmasında) ve Malezya'da özel “Premier Dijital Teknoloji Üniversitesi” statüsüne layık görülen sadece on bir üniversiteden biridir. Harvard Üniversitesi ve Oxford ve Cambridge Üniversiteleri dahil olmak üzere birçok önde gelen uluslararası üniversite ile yakın işbirlikleri geliştirdik. İkincisinden bazı profesörler, Jeffrey Cheah Seçkin Konuşmacılar dizimiz aracılığıyla Üniversitemize ve daha geniş Sunway City topluluğuna ara sıra konferanslar veren seçkin ziyaret randevuları düzenler. Bunlar, Malezya'nın önde gelen endüstriyel holdinglerinden ve Sunway City geliştiricilerinden biri olan Sunway Group'un başkanı olan Sunway City ve Üniversite'nin kurucusu Tan Sri Jeffrey Cheah'ın adını almıştır. İngiltere'deki Lancaster Üniversitesi ile çok yakın bir ilişkimiz var ve öğrencilerimizin birçok programda Lancaster derecelerine hak kazanmalarını sağlıyor.

  • Sharjah, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Oman Online, Umman
  • + 7 daha fazla

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Kuala Lumpur, Malezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Shah Alam, Malezya

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Nilai, Malezya

  PJ Healthcare University College (KPJUC) (eski adıyla PNC Uluslararası Hemşirelik ve Sağlık Bilimleri Koleji), kilit özel sağlık hizmetleri sağlayıcısı olan KPJ Healthcare Berhad'ın bir yan kuruluşudur. 1 Nisan 1991'de kurulan KPJUC, en başından beri uluslararası bir vizyona sahip ilerici ve girişimci bir yüksek öğrenim kurumu olmuştur ve öğrencileri yaptığı her şeyin kalbine yerleştirmiştir.

  • Petaling Jaya, Malezya

  Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) olarak yolculuğumuz 1990 yılında Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya'da 6 adet 4 katlı dükkânlarda başladı. ve Petaling Jaya'daki başarılı karma kalkınma ilçesi. Kalıcı kampüsümüze taşındıktan sonra KBU, adını KBU International College olarak değiştirdi. 2015'te üniversite kolejine yükseldik ve First City University College (First City UC) adını aldık.

  • Ipoh, Malezya

  Bireylerin yeteneklerinin yanı sıra yeteneklere de sahip olduğuna ve dünyadaki herhangi bir kültür veya medeniyetten açık bir bilgi aktarımı yoluyla beslenir, eğitilir ve eğitilirse, kendilerini, toplumu ve milleti geliştirmede rol oynayabileceklerine inanıyoruz. Bu felsefeden yola çıkarak, akademik mükemmeliyet, yüksek etik ve ahlaki değerlere sahip profesyonel ve yarı profesyonel mezunlar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

  • Alor Gajah, Malezya

  Kolej Universiti Agrosains (UCAM) logosu, Olgunluğu simgeleyen üç (3) yapraktan esinlenmiştir. Üç (3) renk aralığı, genellikle geliştirme sürecindeki aşamalı bir değişikliktir.

  • Kampung Kuala Muda, Malezya

  Niş bir kolej olarak MERITUS'un eğitime benzersiz yaklaşımı, başarıyı garantilemek için geleneksel, modern ve deneyimsel öğrenmenin pratik ve etkili bir karışımını sunmaktır. MERİTUS, sadece akademisyenlere odaklanan diğer kolejlerin aksine, günümüz işverenlerinin taleplerini karşılayabilen, başarı erdemlerini aşılayan ve mezun olduktan sonra en iyi kuruluşlar tarafından aranan çok yönlü mezunlar yetiştirmeye kararlıdır.

  • Puchong, Malezya

  Yüksek Öğretim Bakanlığı (MOHE) tarafından 5 Yıldızlı (Mükemmel) Üniversite olarak derecelendirilen MALEZYA Binary Üniversitesi, Asya'daki yönetim, BT ve girişimcilik eğitimi için en köklü ve saygın üniversitelerden biridir. Üniversite, CommonWealth Üniversiteleri Birliği (ACU, İngiltere), Uluslararası Üniversiteler Birliği (IAU, Fransa), NARIC (İngiltere) ve Malezya Yeterlilik Kurumu (MQA) tarafından uluslararası olarak tanınan Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans düzeyinde üstün programlar sunmaktadır. .

  • Petaling Jaya, Malezya

  Verme ruhu her zaman duvarlarımızın içindeydi. Bilgiyi gelecek nesillere aktarmanın önemini anlıyoruz - tıpkı kurucu ortaklarımızın 40 yıl önce pişirme bilgilerini yerel topluma ilk kez aktardığı gibi, şimdi de aynısını yapıyoruz ve aslında, daha fazlasını bir birikimle destekleyerek onlarca yıllık deneyim.

  • Ipoh, Malezya

  Quest International University Perak (QIU) (DU021 (A)), Malezya'nın Perak eyaletinde 555 Yüksek Öğrenim Kurumları Yasası uyarınca kurulmuş, araştırma odaklı özel ve kapsamlı bir üniversitedir. QIU, 2011 yılında faaliyete başlamıştır ve Global Integrated Training Associates'e aittir. Sdn Bhd (eski adıyla Blair Education Services Sdn Bhd).

  • Kuantan, Malezya

  Temmuz 2016'da Widad Business Group, Shahputra University College'ı satın aldı ve Üniversite artık Widad University College (DKU015 (C)) olarak adlandırıldı. Widad, aşk, şefkat ve dostluk demektir. İsim, liderlik ve bağımsızlıktaki arzu özelliklerini taşır.