Keystone logo
Panama

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Panama 2024

kurum sayısı: 15
  • Panama City, Panama
  • Harrisburg, Amerika Birleşik Devletleri

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Panama City, Panama

  West Coast Üniversitesi (WCU) Panama'da kuruldu ve şimdi Orta Amerika'da İngilizce'nin Resmi Dil olduğu tek ülke olan Belize'de şirket kurma lisansını da aldı. West Coast University (WCU), 21 ülkede okullar, fakülteler ve 35 bağlı kolej / merkezden oluşan bir federasyondur. Bu kolejler, var oldukları ülkelerde eğitim veren tüzel kişiliklerdir. Üniversite, Belize Orta Amerika Hükümeti tarafından Uluslararası Eğitim İşletmeleri için Belize Kanunları, Orta Amerika, Revize Edilmiş Baskı 2000 Bölüm 270, Uluslararası İşletme Şirketleri yasası altında lisanslanmıştır. Lisans no. 1 Temmuz 2013'te verilen 135.613, IBC sicil memuru yardımcısı tarafından imzalanmıştır.

  • Vista Alegre, Panama

  2001 yılında, Yüce Tanrımız, Panama Eyaleti'nin Batı Sektöründe, özellikle Arraiján Bölgesi, Arraiján Bölgesi, Vista Alegre Kasabasında mesleki eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak bir Yüksek Öğretim Kurumu yaratma vizyonuyla bizi kutsadı. Panama. Görkemli bir çalışma ekibinin ve öğretimde mükemmel deneyime sahip profesyonellerin desteğiyle, üniversitenin yaratılmasına olan ilgiyi resmileştiren belge, yüksek öğretim kurumlarının oluşturulması için yürürlükte olan yönetmeliklere uygun olarak Milli Eğitim Bakanlığına sunulur. ülke.

  • Panama City, Panama

  Bu şekilde tasarlanan model, öğrencinin mesleği kapsamındaki sorunların tespiti ve çözümünü amaçlayan tutum, değer, bilgi ve kapasitelerin oluşmasına ve bunların gelişmesine olanak tanıyan yenilikçi fikir ve öneriler geliştirilmesine olanak sağlar. Girişimci bir profesyonel, liderliği olan, aktif ve çevresini dönüştüren, tüm bunlar onun sosyal ve sivil sorumluluklarının tam farkındalığıyla. Genel olarak akademik bir strateji aracılığıyla yürütülen ve özel olarak da öğreten, içinde bulunduğu sosyo-tarihsel alanın farkında olan, diyalog, etkileşim ve iletişim, öğrenmeye dayanan işbirlikçi ve dönüştürücü diyalojik pedagojik bir modelden bahsedilmektedir. Projelerle, aktif, işbirlikçi ve işbirlikçi, yüksek teknik hazırlık ve kapsamlı araçsal becerilere sahip, aynı zamanda kapsamlı insani gelişme ile profesyonelleri eğitmeyi mümkün kılar.

  • David, Panama

  Chiriquí Özerk Üniversitesi, bilgi, araştırma ve kapsamlı, bilimsel, teknolojik ve insancıl eğitimin üretilmesine ve yayılmasına adanmış, tüm akımlara açık, popüler bir doğaya sahip, özerk, resmi ve devlet bir yüksek öğretim kurumudur. bölgesel ve ulusal çıkarları düşünen ve adayan. Performansları, akademik mükemmellik çerçevesinde, eleştirel ve üretken bir tavırla gerçekleştirecektir.

  • Panama City, Panama

  Panama Teknoloji Üniversitesi, kapsamlı insan kaynakları eğitiminin yanı sıra mühendislik, bilim ve teknolojideki bilgi üretimi ve aktarımı ve toplumun sosyal refahı için uygulanması konusundaki kalitesiyle tanınan bir yüksek öğretim kurumudur. verimsiz yönetimi destekledi.

  • Panama City, Panama

  Küreselleşen dünyanın ve bilgi toplumunun ihtiyaçları ile ilgili akademik programların uygulanması yoluyla tüm topluma değerler, girişimci zihniyet ve araştırma ruhu ile insan yeteneklerinin yetiştirilmesini sağlayan bir Üniversiteyiz; öğretim, araştırma ve genişletmenin temel işlevlerinin eklemlenmesinin insancıl, bilimsel ve teknolojik gelişmenin temel direkleri olduğu yerlerde.

  • Panama City, Panama

  Öğrencilerimizi kapsamlı bir şekilde bilgi edinmeye ve yenilikçi ve analitik kriterlerle kararlar almalarına, riskleri yönetmelerine ve şirketlerin, işletmelerin, hükümet ve ulusun ekonomisi.

  • Panama City, Panama

  ADEN Üniversite Kampüsü Panama, başarılı profesyoneller, girişimciler ve topluma kendini adamış profesyoneller yetiştirmek amacıyla işletme bilimleri alanında kariyer sunan bir yüksek öğretim kurumudur. Son derece pratik bir yaklaşımla, öğrenciyi işin gerçekliğine bağlamak için en son metodolojilere sahiptir. Aslen Universidad Alta Dirección adıyla 8/24/2006 tarih ve 260 sayılı Yürütme Kararı ile yetkilendirilmiş ve 2015 yılında CONEAUPA tarafından akredite edilmiştir. , Kampüs Panama.

  • Panama City, Panama

  Amerikan Üniversitesi, çalışan yetişkinlerin, yani emekle zaman ve para harcayan, çalışmalarına bağlı olarak boş zamanlarını ve sosyalleşme zamanlarını feda eden işçilerin ihtiyaçlarına cevap olarak ortaya çıkan özel bir yüksek öğretim kurumudur. Bu nedenle, kendimizi öğrencisini anlayan ve onlara yeterli bilgi kavrayışı için tüm imkanları sunmaya çalışan bir kurum olarak görüyoruz ve onlara bundan böyle çevrenin ihtiyaçlarını yeterince karşılamaları için gereken akademik nitelikleri her zaman garanti ediyor. , çoğu açılmış. Bu pratiklik, UAM öğrencisinin bir kolaylaştırıcı yardımıyla kendi bilgilerini oluşturan, öğretmen olan ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını nasıl öğrenip anlayacağını bilen bir kişi gibi hissetmesini sağlar. Unutulmamalıdır ki, öğretmen kadromuz UAM tarafından sunulanlara dayalı titiz bir seçimin sadık bir yansımasıdır, teknolojik olarak en gelişmiş üniversite değiliz, ancak bir üniversite kurmayı başaran bir üniversiteyiz. teknoloji ve bireyin yetenekleri arasında yeterli denge. Tek başına ortam, teknoloji gibi "kendiliğinden" bireyi geliştirmeyi başaramaz, aksine bu gelişme, öğretmenlerin öğrencide elde ettiği kapasite ve teşvik sayesinde verilecektir.

  • Panama City, Panama

  Uluslararası Hukuk ve İşletme Enstitüsü, INIDEM Business Law School , 2010 yılında Panama'da, aşağıdakileri geliştirmek amacıyla kuruldu: Hukuk ve Ticaret Avukatları ile farklı ülkelerden profesörler arasındaki ilişki üzerine, uluslararası bir hukuk eğitimi için Eğitim ve Araştırma Programları, pratik ve disiplinler arası yaklaşım. Hukuk fakültelerinin ve işletme okullarının en iyi uygulamalarını tek bir kurumda birleştiren benzersiz bir model. Bu özellikler, INİDEM'i ilk “İşletme Hukuku Okulu” yapan ayırt edici farklılığı oluşturmaktadır.

  • Panama City, Panama

  İnsani gelişme, çevresel sürdürülebilirlik ve insani gelişme rehberliğinde, kapsayıcı ve eşitlikçi bir toplumun dönüşümüne katkıda bulunan, en yüksek kalite standartlarına, dürüstlüğe, hümanistlere, yenilikçilere, sosyal sorumluluk ve ulusal kritik farkındalığa dayalı profesyonelleri ve vatandaşları yetiştirmek. Bir sosyal kamu malı, insan hakkı ve Devletin görevi olarak Yüksek Öğretim ilkesi

  • Panama City, Panama

  Panama Denizcilik Okulu 1958'de kuruldu ve o zamanlar Güverte ve Makine Görevlisi kariyerlerinin kurulduğu 1971 yılına kadar sadece çok amaçlı denizcileri eğitmeye adanmıştı. 1972'de, Uluslararası Deniz Ticaret Görevlilerine olan talep ve Panama Kanalı'ndaki istihdam olanakları dikkate alındı, bu nedenle akademik teklif üniversite düzeyinde genişletildi ve Deniz Ticaret Görevlilerine giden kariyerleri içeriyordu.

  • Panama City, Panama

  1979'da bir grup sanat öğrencisi, El Marco Mundial galerisindeki bir sergide, kendisinden özel suluboya dersleri vermesini istemek için Maestro Ricaurte Martínez'e yaklaştı. İlk dersler Pro-Artes Galerisi'nde alındı. Altı ay sonra doksan öğrenci çeşitli çizim ve boyama tekniklerini öğrendi.

  • Caracas, Venezuela
  • Panama City, Panama

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...