Keystone logo
Portekiz

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Portekiz 2023

kurum sayısı: 88
  • Lisbon, Portekiz

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Braga, Portekiz

  Universidade Católica Portuguesa (UCP), Portekiz üniversite eğitim sisteminde bir referans kurumudur. 50 yılı biraz aşkın bir süredir, Times Higher Education tarafından üst üste 2. kez Portekiz'deki en iyi üniversitedir. Mükemmellik konusundaki itibarı, üst düzey araştırmaları ve toplumla güçlü bağları ile UCP, dört merkezi olan ulusal bir kurumdur. İşletme Ekonomisi, Hukuk, Sağlık Bilimleri, Beşeri Bilimler veya İlahiyat gibi 16 Fakültenin entegre edilmesi, 170'ten fazla Programda 37.000'den fazla Lisans, 12.000 Yüksek Lisans ve 700 Doktora derecesiydi.

  • Poitiers, Fransa
  • Iași, Romanya
  • + 5 daha fazla

  Avrupa Şehir-Üniversite Kampüsü (EC2U), Avrupa Birliği'nin dört farklı bölgesinden, eğitim ve araştırma odaklı, yerel ve küresel olarak bağlantılı yedi uzun süreli üniversiteden oluşan çok kültürlü ve çok dilli bir İttifaktır: Üniversite Coimbra, Yaş Üniversitesi, Jena Üniversitesi, Pavia Üniversitesi, Poitiers Üniversitesi (Koordinatör), Salamanca Üniversitesi ve Turku Üniversitesi. İttifak'ın amacı, yedi üniversite ve ilgili şehirler arasında hareketliliğin serbestçe akmasına izin veren yenilikçi bir alan geliştirmektir.

  • Lisbon, Portekiz

  Değişen zamana ayak uydurmak ve taleplerine saygı duymak. Örnek alınması gereken bir örnek olmak. Bizimle birlikte daha adil ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmaya karar vermiş olanları gururla doldurmak için. Bu NOVA School of Law taahhüdüdür.

  • Lisbon, Portekiz

  ULisboa, her yıl 100'den fazla ülkeden gelen 9000'den fazla yabancı öğrenciyi – toplam öğrenci sayısının yaklaşık %17,8'ini – ağırladığı için Lizbon şehrini Avrupa'nın en büyük kültür ve bilim başkentlerinden biri yapmaktan sorumludur. yüksek kaliteli eğitimin yanı sıra farklı bir kültür, güzel hava ve Lizbon ile Portekiz'in sunduğu misafirperverliği arıyorlar.

  • Rio de Mouro, Portekiz

  Bir Católica Medical School oluşturulması, 20 yılı aşkın bir süredir Universidade Católica Portuguesa'nın bir projesi olmuştur, ancak yaratılması için doğru koşullar ancak şimdi bir araya gelmiştir. Tıp Fakültemiz yolculuğuna uygarlığımızda benzersiz bir anda başlar: bizi insanlar için iki temel alanı yeniden düşünmeye zorlayan pek çok değişiklik, zorluk, soru ve şüpheyi dayatan küresel ölçekte bir salgın: eğitim ve sağlık. Portekiz'de Tıp öğretiminin mükemmelliğine katkıda bulunmanın yanı sıra tıp uygulama mesleği olanlar için muazzam değerinden emin olan bu Tıp Okulu'nun yaratılmasına kendimizi adadık, büyük bir coşku ve sorumluluk duygusuyla. .

  • Monte de Caparica, Portekiz

  Başlangıcından bu yana, Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior, CRL, misyonu "öğrencilerin sağlık koşullarını iyileştirme hizmetinde, öğrencilerin bilgi, öğrenim ve eğitiminde ilerlemeye kendini adamış bir öğrenci, öğretmen ve personel topluluğu olmuştur. 21. Yüzyılda küresel toplum”. Uzun bir süredir Portekiz'de sağlık öğretiminde bir kıyaslama kurumu olmuştur.

  • London, Birleşik Krallık
  • Helsinki, Finlandiya
  • + 5 daha fazla

  EIT Dijital Yaz Okulu programları, lisans ve yüksek lisans öğrencilerine, genç profesyonellere ve gelişmekte olan dijital teknolojilere derinlemesine dalmak, teknolojiyi nasıl işletmeye dönüştüreceğini öğrenmek ve sonunda derin teknoloji girişimleri başlatmak isteyen diğer kişiler için açıktır. En iyi teknolojiye sahip AB ortak üniversitelerimizin fakülte ve personelinden öğrenin. Şirket vakaları, proje çalışması ve işbirliği yoluyla uygulamalı deneyim kazanın. Rekabetçi fiyatlı eğitim. Dünyanın dört bir yanından benzer düşüncelere sahip öğrencilerle eğlenceli toplantılar yapın ve ağ kurun!

  • Lisbon, Portekiz
  • Porto Salvo, Portekiz
  • + 1 daha fazla

  Instituto Superior Técnico (Técnico), Lizbon Üniversitesi'nin Mühendislik Okulu'dur. Neredeyse 11 yıl önce kurulan Técnico, 60'tan fazla farklı milletten yaklaşık 12.000 öğrenciye sahiptir. Portekiz'de üst sıralarda yer alan Técnico, Mühendislik, Mimarlık, Bilim ve Teknoloji alanlarındaki akademik ve bilimsel mükemmelliği, üniversite-iş dünyası-toplum arasındaki ilişkiyi teşvik etmesi ve yenilikçiliği, girişimciliği, iş yaratmayı teşvik etmesi ve uluslararası alanda tanınmaktadır. bilgi.

  • Evora, Portekiz
  • Rome, İtalya
  • + 1 daha fazla

  Bu programın amacı, öğrencilere arkeoloji ve tarihöncesinden (Megalitik) klasik zamanlara (Yunanca ve Roma) kadar malzemelerin analitik karakterizasyonunda özel beceriler kazandırmaktır. Kültürel Miras malzemelerinin incelenmesi ve korunması, güçlü bir çok disiplinli çağrışım içeren bir araştırma alanıdır ve Beşeri Bilimler ve Bilim araştırma alanlarına yayılan beceriler gerektirir. ARCHMAT, hem Fen hem de Beşeri Bilimler eğitim geçmişlerinden gelen mükemmel öğrenciler için arkeolojik materyalleri araştırmak için kullanılan gelişmiş bilimsel yöntemleri anlamak için ortak, entegre bir platform sağlar ve gelişmekte olan Arkeometri, yani Fiziko-Kimya Bilimleri alanında son derece uzmanlaşmış profesyonel uzmanlar oluşturmayı amaçlar. Arkeolojik ve Kültürel Miras malzemelerinin incelenmesi.

  • Lisbon, Portekiz

  NOVA University Lisbon , 11 Ağustos 1973'te kuruldu ve Lizbon'daki üç devlet üniversitesinin en küçüğüdür. Yüksek öğrenimin genişletilmesi ve çeşitlendirilmesi çerçevesinde bütünleşen Üniversite, Portekiz sisteminde disiplinlerarası yaklaşımları, teknolojik gelişmeleri vurgularken aynı zamanda tıp, bilimler ve beşeri bilimler dahil olmak üzere geleneksel akademik alanlardaki teklifleri koruyan yeni bir model benimsemiştir.

  • Porto, Portekiz

  Büyük bir üniversite, temel değerlerini sosyal etkiye çevirir, hırsı sosyal sorumlulukla ölçer, azınlığın karı için değil, insanlığın iyiliği için çalışır. Önde gelen bir araştırma üniversitesi olan Universidade Católica Portuguesa, yaşamı değiştiren bilim, eğitimli vatandaşlar ve ileriye dönük girişimciler üreterek toplumun güçlenmesine katkıda bulunur.

  • Lisbon, Portekiz

  İnsan Bilimleri Fakültesine hoş geldiniz! Disiplinler arası araştırma ve öğretim ortamını geliştirmekle tanınan İnsan Bilimleri Fakültesi (bundan sonra Portekizce kısaltması FCH olarak anılacaktır), beş temel bilimsel alana - İletişim Bilimleri, Sosyal Bilimler, Kültür Çalışmaları, Felsefe ve Psikoloji - ve iki enstitü: Aile Bilimleri Enstitüsü ve Doğu Araştırmaları Enstitüsü.

  • Portalegre, Portekiz

  Polytechnic of Portalegre, Higher Education and Social Sciences (ESECS-IPPortalegre), Higher School of Technology and Management (ESTG-IPPortalegre), Higher School of Health (ESS-IPPortalegre) ile bütünleşen bir kamu Yüksek Öğretim kurumudur. , Portalegre'de ve Escola Superior Agrária'da (ESAE-IPPortalegre), Elvas'ta.

  • Porto, Portekiz

  ISAG - European Business School , 1979 yılında kurulmuş ve Porto şehrinde bulunan Özel Politeknik Yüksek Öğrenim Kurumudur. Yüksek kaliteli bir öğretim ve yenilikçi ve saygısız bir konum tarafından yönlendirilen Yüksek Öğrenim'de 40 yılı aşkın tarih ve gelenek ile. ISAG, Portekiz'in kuzeyinde İşletme ve Turizm kurslarında öncü olmuştur. ISAG - EBS, uluslararasılaşma stratejisini ve Portekiz'deki en iyi İşletme Okullarından biri olarak konumunu güçlendirmektedir.