Keystone logo
Uruguay

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Uruguay 2024

kurum sayısı: 6
  • Maldonado Department, Uruguay

  Francisco de Asís Üniversite Enstitüsü (UNIFA), 1988'den beri özel alanda üniversite düzeyinde hizmetler sunan, kar amacı gütmeyen bir vakıftır. Çalışması ve yapısı, Uruguay'da üniversite düzeyinde bir kurum olarak çalışmak için gerekli yasal yetki.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Montevideo'da ve iç kısımdaki birkaç şehirde kurulan Universidad Católica del Uruguay , ülkedeki en eski özel üniversitedir ve coğrafi olarak en yaygın olanıdır. Başlangıçta 1882'de Montevideo'nun ilk Başpiskoposu Mons tarafından kuruldu. Mariano Soler, 1985 yılında İsa Cemiyeti'ne yeniden açılmış ve emanet edilmiş olan Uruguay Katolik Üniversitesi, Katolik Kilisesi'nin Uruguaylı yüksek öğrenim alanındaki ana eseridir. Akademik mükemmellik, ideolojik çoğulculuk, ekümenizm ve dinler arası diyaloğa olan bağlılığı, onu ülkenin kültürel yaşamının temel aktörlerinden biri yapmıştır.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Hristiyan Gençler Derneği Üniversite Enstitüsü'nün amacı, Beden Eğitimi, spor, rekreasyon alanlarında kapsamlı eğitimi, sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik etmeyi, kültür ve eğitimi teşvik etmeyi amaçlayan öğretim, araştırma ve yayım faaliyetlerini geliştirmektir. fakülteler, bölümler veya eşdeğer akademik birimlerde yapılandırılmış kamplar, turizm, gönüllülük ve hayırseverlik, sosyal yönetim, sosyo-kültürel canlandırma ve benzerleri.

  • Poblado Uruguay, Uruguay

  Son yıllarda, Uruguay'da yükseköğretime kayıt dramatik bir şekilde arttı, bu nedenle daha fazla sayıda yüksek nitelikli insanı yetiştirebilecek yüksek öğretim ve araştırma kurumlarına artan bir ihtiyaç var.

  • Montevideo Department, Uruguay

  Business University (UDE), Cumhuriyet Hükümeti tarafından 08/11/95 tarih ve 308/995 sayılı Kararname ile tanınmıştır ve dört özel üniversite arasında en hızlı büyüyen üniversitedir. Üniversitemiz, ülkenin en önemli Ticaret Odaları ve Meslek Birliklerinin desteğine sahiptir. 1998 yılında tanınmasından bu yana, Universidad de la Empresa, 5.000 öğrenciye tekabül eden kayıtlarında kalıcı ve sürekli bir büyüme yaşadı.

  • Montevideo Department, Uruguay

  CEDIIAP Üniversite Enstitüsü (Eğitim, Araştırma ve Öğrenme Bilgi Merkezi) 1995 yılında Prof. Em. Dra. María A. Rebollo ve 22 Mart 2001 tarihli bir kararla Eğitim ve Kültür Bakanlığı (MEC) tarafından Üniversite Enstitüsü olarak yetkilendirilmiştir.