Keystone logo
Vietnam

En İyi Üniversiteler Usta programlar içinde Vietnam 2024

kurum sayısı: 26
  • Hanoi, Vietnam

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ton Duc Thang University , 24 Eylül 1997'de kurulan Vietnam Genel Çalışma Konfederasyonu altında işletilen bir devlet üniversitesidir.

  • Nha Trang, Vietnam

  Vietnam'ın en güzel sahil kenti olduğu söylenen Nha Trang University (NTU) hoş geldiniz. Nha Trang University , 50 yılı aşkın geçmişi ve gelişimi ile Vietnam'daki 50 devlet üniversitesinden biridir.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Hoa Sen University uzun zamandır proaktif ve kurnaz bir özel yüksek öğrenim kurumu olarak tanınmıştır, topluma entelektüel ve ahlaki standartlarla tam donanımlı bireyler, bol yaşam deneyimi, iyi tanımlanmış bir mesleki yönelim ve kararlı bir hırs sağlar. Hoa Sen University eğitim programlarından geçen mezunlar, mesleki verimlilikleri ve sosyal açıdan etkili insan erdemleri açısından takdir edilmektedir.

  • Sơn La, Vietnam

  Tay Bac Üniversitesi, 23 Mart 2001 tarih ve 39/2001 / QD-TTG sayılı Başbakan Kararı ile Northwest College of Education temelinde kurulmuş olup, selefi Orta Öğretim Okulu'dur. Thai Meo Özerk Bölgesi 1960 yılında kurulmuştur.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Doğrudan Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Ho Chi Minh Ulaştırma Üniversitesi, Vietnam'ın güneyindeki ulaşım sektöründeki en büyük multidisipliner eğitim üniversitesidir. Ho Chi Minh Ulaştırma Üniversitesi, ulaştırma sektörü, yani denizcilik, karayolu, iç su yolu ve demiryolu için insan kaynakları yetiştirmekten sorumludur.

  • Thanh Hóa, Vietnam

  24 Eylül 1997'de Başbakan, üç üçüncül kurumun birleştirilmesi yoluyla Hong Duc University (HDU) kurulmasına ilişkin 797 / QĐ-TTg sayılı Kararı yayınladı: College of Education, College of Economics and Technique ve Thanh Hoa Tıp Fakültesi (daha önce tümü 40 yılı aşkın eğitim deneyiyle biliniyordu). HDU, Vietnam'ın yeni bir model tarafından inşa edilen ilk eğitim sistemiydi: Thanh Hoa Eyaleti Halk Komitesi'nin yetkisi altında faaliyet gösteren ve Eğitim ve Öğretim Bakanlığı'nın denetiminde faaliyet gösteren halka açık, çok disiplinli bir kurum.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Ho Chi Minh Şehrindeki Vietnam Ulusal Üniversite Sisteminin altı saygın üyesinden biri olan Bilim Üniversitesi'ne hoş geldiniz. Üniversitemizin tarihi 1941 yılında Çinhindi Bilim Koleji'nin kurulmasıyla başladı ve 1956'da Saygon Fen Fakültesi oldu. 1977 yılında Edebiyat Fakültesi ile işbirliği yapılarak Enstitümüz Hochiminh Şehri adını aldı.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Sanayi bölgesinin kalbinde yer alan üniversite, yarım yüzyıldan fazla bir süredir Ho Chi Minh City'de bir öğrenme, araştırma merkezi ve eğitim fırsatı olmuştur. 1962 yılında 5 mühendislik disiplini ile bir Kolej Teknik Eğitim Kurulu olarak kurulan Ho Chi Minh City University of Technology and Education kendisini çok disiplinli bir üniversiteye kayda değer bir şekilde dönüştürmüştür.

  • Vũng Tàu, Vietnam

  Ba Ria - Vung Tau Üniversitesi, Güneydoğu'daki illerin Doğu Denizi'ne açılan kapısı ve ekonomi, finans, kültür, turizm, ulaşım ve ulaşımın merkezi olan Ba Ria - Vung Tau eyaletinin kıyıdaki Vung Tau şehrinde yer almaktadır. Güney Doğu'nun eğitimi ve Ho Chi Minh Şehri ve diğer çevre illerle kara, hava, su yolu ve demiryolu ile uygun bağlantı. Birçok güzel sahile ve iyi donanımlı altyapıya sahip olan Vung Tau City, Güney'de tanınmış bir turizm merkezi ve Vietnam'ın petrol ve gaz endüstrisinin bir lojistik bölgesidir. Ba Ria - Vung Tau Üniversitesi, Ba Ria - Vung Tau eyaleti, komşu iller ve tüm ülke için multidisipliner insan kaynakları sağlayan bir eğitim kurumu olan Vung Tau kentindeki tek üniversitedir. BVU aynı zamanda, ileri bilim ve teknolojinin uygulanması ve aktarılmasına ilişkin araştırma projelerinin toplumda ve üretimde yürütüldüğü ve uygulandığı Ba Ria - Vung Tau eyaletinin bilimsel araştırma merkezidir.

  • Hanoi, Vietnam

  University Of Transport And Communications (UTC), Vietnam'ın ulaşım alanındaki en büyük ve en eski teknik devlet üniversitesidir.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  23 yıllık kuruluş ve geliştirmeden sonra, Trường Đại Học Quốc Tế Hồng Bàng birçok gurur verici başarıya imza attı. Şimdiye kadar, Üniversite, yüksek sosyal talebi olan hemen hemen tüm önemli alanların 41'den fazla uzmanlık alanına (ana dal) sahip 12 fakültesine sahiptir.

  • Hanoi, Vietnam

  Vietnam'daki jeoloji, madencilik, araştırma ve haritacılık, petrol ve gaz arama ve üretimi alanında önde gelen kurum olan Hanoi University Of Mining And Geology hoş geldiniz. 1966'da kurulan Hanoi University Of Mining And Geology , yaklaşık 80 bin mühendis, yüksek lisans ve doktora eğitimi verdi. Birçoğu ülkenin kıdemli liderleri oldu.

  • Ho Chi Minh City, Vietnam

  Industrial University of Ho Chi Minh City daha önce 11 Kasım 1956'da Don Bosco rahipleri tarafından Gia Dinh Eyaleti, Go Vap Bölgesi, Hanh Thong bölgesinde kurulan Go Vap Meslek Okuluydu.

  • Hanoi, Vietnam

  Mimarlık Üniversitesi, Hükümet Konseyi'nin 17 Eylül 1969 tarih ve 181 / CP sayılı Kararı ile kurulmuştur. Okul İnşaat Bakanlığı'na bağlıdır ve Eğitim ve Öğretim Bakanlığı'nın uzmanlığının ve Hanoi Halk Komitesinin bölgesel idari yönetiminin Devlet yönetimi altındadır.