Keystone logo
ESIEE Paris - Gustave Eiffel University (MSc) Master of Science in Management of Technology - Information Systems
ESIEE Paris - Gustave Eiffel University

(MSc) Master of Science in Management of Technology - Information Systems

Paris, Fransa

18 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

21 Jun 2024

Sep 2024

EUR 10.500 / per course *

Kampüste

* Ortak üniversitelerden gelen öğrenciler için 8.500 €

Tanıtım

ESIEE Paris, Büyük Paris'in doğu kesiminde yer almaktadır. Bölgesel ekspres ağı üzerinden Paris'in merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta. Fütüristik binası, heyecan verici bir çalışma ortamı ve yeni Gustave Eiffel Üniversitesi'nin genel merkezi olan Descartes Kampüsü'nün kalbinde yer almaktadır.

ESIEE Paris'te Yüksek Lisans Teknoloji Yönetimi - Bilgi Sistemleri (MoTIS) programı. Bu program, teknoloji ve yönetimin kesiştiği noktada, teknik uzmanlık ve kişilerarası becerilerin benzersiz bir karışımını sunan heyecan verici bir kariyere açılan bir kapıdır.

Sürekli dijital dönüşüm çağında, MoTIS programı öğrencileri sürekli gelişen bilgi sistemleri ortamında başarılı olmaya hazırlar. Tamamı İngilizce olarak öğretilen bu program, mezunlarını çeşitli organizasyonlardaki karmaşık sistemleri ustaca denetleyebilecek uluslararası proje yöneticileri haline getirecek şekilde donatır.

MoTIS'e kaydolarak yalnızca bir programa katılmazsınız; teknolojik yenilik ve yönetim dünyasına adım atıyorsunuz. Bu program dinamik ve ödüllendirici bir kariyerin kapılarını açarak sizi teknoloji odaklı endüstrilerin geleceğini şekillendiren yeni nesil hibrit yöneticilerin bir parçası haline getirir.

  • Eduniversal 2023'e göre 8. sırada
  • Bilgi sistemleri yönetiminde en iyi 10 yüksek lisans programından biri
  • Fransa'nın en iyi lisansüstü okullarından oluşan prestijli Conférence des Grandes Écoles (CGE) tarafından akredite edilmiştir
  • 4 profesyonel sertifika
  • Finlandiya'daki Turku Üniversitesi ile pedagojik ortaklık

kabul

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular