Keystone logo
3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

Tanıtım

3iL Grup: 2 okulları - 3 derece - Bilgisayar Teknolojileri ve Mühendislik Kariyer

Biz Kimiz?

3iL INGÉNIEURS ve 3iL Akademisi, Bilgisayar Bilimleri konusunda uzmanlaşmış çeşitli yüksek derecelerde sorunu: Limoges Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 1987 yılında düzenlendi, Groupe 3iL 2 liselerden oluşmaktadır.

Bu derece Yükseköğretim Fransız Bakanlığı tarafından tanınır.

Biz sertifika ISO AFNOR Sertifikasyon (: Fransız kalite güvence AFAQ) tarafından yayınlanan 9001. Yani, biz sağlamak kalitesi ile tanınmaktadır. Bu bizim rekabet gücünü artırmak ve profesyoneller tarafından tanınan kalite işaretleri tarafından onaylanan iyi uygulamalara sahip olur. Biz de birçok kurumsal, akademik ve mesleki ortakları var. 3iL Ingénieurs olduğunu Bilgisayar Bilimleri eğitim hangi bir istekleri Bilim, Bilişim ve Yönetim üst düzey.

derecesi bir usta notu tarafından akredite Avrupa etiket EUR-ACEDeğil, aynı zamanda denilen Fransız eğitim kurumu tarafından Komisyon des Titreleri d'Ingénieurs (Mühendislik Eğitim Komisyonu), Bir etiket Mühendislik derece kaliteli ve firmaların ihtiyaçlarına göre adaptasyonu garanti.

yurtdışında (Vietnam, Belçika, Bulgaristan ...) bazı mühendislik okulu bulmak bile biz CTI size akreditasyonu yenilemek istiyorsanız izlemeniz gerekir gereksinimleri bir yeri vardır sadece Fransa'da kullanın çünkü CTI hiçbir edebi çeviri yoktur. Örneğin, öğrenciler yurtdışında en az bir dönem (bir akademik değişim dönem) harcamak gerekir.

"Ingénieur" etiketi tescilli ve koruma markasıdır.

3iL Akademisi dayanır 2 profesyonel eğitimler (profesyonel sertifikalar için Fransız komisyonu tarafından akredite): *

  • (Bilgisayar Bilimleri alanında 2 yıllık eğitimden sonra) esas Web ve Ağları ve yakında büyük Veri ve E-Sağlık becerilerini almak için olanak sağlar Bilgi Sistemleri Conception bir lisans. Bu ders ikinci seviye (4 yıllık üniversite ders) olarak onaylanmıştır.
  • düzeyde bir kez olarak onaylanmıştır Yönetim ve Bilişim Sistemleri ve Altyapısı (Bilgisayar Bilimleri alanında bir lisans sonrası), bir 2 yıllık Master (5 yıllık üniversite ders)

Neredeyiz?

3iL grubu Limoges'te bulunmaktadır. Bu yakın doğa ve ucuz konaklama yaşam konforlu bir yol sunar. Limoges trenle Paris'ten 3 saat ya da uçakla 1 saatte yer almaktadır. (Orta Avrupa ve Atlantik arasındaki Kuzey Avrupa'ya İspanya'dan otoyol ve yarım arasındaki kavşakta) Bu şehrin merkezi konumu değişim her türlü için idealdir.

Limoges erken, orta yaştan itibaren uzun bir geçmişi vardır. Limoges erken refah yakından porselen sektöründe bağlıydı. Adrien Dubouché Ulusal Müzesi'nde sergilenen porselen 12 000 adet sanat ve tarih ve Yangın Sanatlar sermaye Town, Limoges dünyada tek bir koleksiyon hayran ziyaretçileri sağlar.

Bu prestijli etiket sakinleri ve ziyaretçiler arasında kendi bölgenin mirasını tanıtmak için çalışmış yerel makamlara Kültür Bakanlığı tarafından verilir.

Neden bizi tercih edebilir?

Bizim müfredat, beceri ve pedagojik yaklaşımları Çünkü:

  • firmaların beklentilerine ilişkilidir ve onların ihtiyaçlarına cevap vermek geliştirilmiştir.
  • Xlim Laboratuvarı ile gerçekleşen bilimsel araştırmalarla (CNRS) ilişkilidir
  • yaygın uluslararası hareketlilik ve deneyime açılan (akademik değişim veya çift derece)
  • Ve kesinlikle yüksek istihdam sağlayan (öğrencilerimizin% 75'i mezuniyet öncesi iş bulmak!)

Görüşler

Ben CTI etiketiyle bir Fransız derecesi almak üzere, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği okumak için 3iL seçilmiş. Ben 3iL geldi, benim akıl hocası benim konaklama taşımak için bile, tüm zorunlu formaliteleri yapmak için bana yardımcı oldu. Ben inanılmaz bir deneyim yaşayan ve bir sürü arkadaş var duyuyorum. Ben bir ailesel ruhu ile bu okulu seçmek için yabancı öğrencileri öneriyoruz. Kalite kursları ve takım projeleri daha iyi bir öğrenme ve firmaların uygulamaya koyarak vardır. Amina BENBIGA - Kazablanka I 2015 sınıf

incelemek için 3iL bir konforlu bir ortam vardır. Öğretmenler hasta ve arkadaşlarım çok güzel. Ben de Fransızca benim düzeyini geliştirmek amacıyla, FLE programından yararlanacak. Wang LIU - Pékin I 2015 sınıf

Konumlar

  • Limoges

    43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

sorular