Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

Tanıtım

Hakkımızda

Biz Bağımsız Koleji bir sunan vardır akademik Adj. Mükemmel, iş odaklı ve yenilikçi öğretim yüksek standartlar, küçük sınıflar ve mükemmel bir öğrenci desteği ile öğrenme ortamı. Biz tüm öğrenciler için bir zenginleştirici, erişilebilir, ekonomik ve kariyer ilgili yüksek öğrenim deneyimi sunmak için varız.

Londra (Acton) ve Okurken Bizim iki ABI kampüsü uygun öğrenci tesislerinin aralığına yakın yer almaktadır. onun öğrenci nüfusu Birleşik Krallık / AB'den de uluslararası işe sahip, Üniversite gerçekten global bir eğitim deneyimi sağlar.

ABI Koleji aslen Acton, 2004 yılında Queensland College London (QCOL), Batı Londra'da olarak kurulmuştur.

Koleji lisans ve yüksek lisans düzeyinde sağlanması St Mark ve St John Plymouth (Marjon) ve Pearson Edexcel'den Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. ABI Koleji 2012 yılında Yükseköğretim Kalite Güvence Ajansı (QAA) tarafından eğitim gözetimi için inceleme sonrasında "güven" yargı elde etti.

ABI Koleji özellikle hak öğrenciler için öğrenim ücreti kredi ve bakım hibe dahil, öğrenci mali destek almaya hak dersler belirlenmiş bir Birleşik Krallık Sınır Ajansı 'Highly Trusted Sponsor' ve lisans düzeyinde karşılığı (HND / C ve BA) 'dir.

Neden ABI?

ABI Koleji'nde öğrencilerimizin kapalı her başarı bizim için önemlidir. Bizim adanmış profesyonel kadrosu bizimle çalışmayı sağlamak için sizinle birlikte çalışıyor olacak bir zorlu zevkli ve ödüllendirici bir deneyimdir.

Size sunuyoruz:

Dünya çapında tanınan nitelikler

Bizim niteliklerin tüm onaylanmış ve işverenler, meslek ve eğitim kurumlarına durumunu ve yeterlilik kalitesini, küresel para birimi ve kabul edilebilirliğini garanti tanınan düzenleme veya mesleki onaylana kurumlar tarafından doğrulanır.

Öğrenci, akademik başarı

zor iş, bizim taahhüt öğrenciler seçtikleri programlarda başarılı ve ileri çalışmalar veya tamamlanması üzerine değerli kariyer ilerledi var.

Son derece profesyonel bir ekip

Bizim öğretim ve öğretmenler öğrencilerinin akademik başarısı için öğretim ve öğrenim, onların açıklık, erişilebilirlik ve özveri onların son derece profesyonel bir yaklaşım için seçilir.

Aktif öğrenci topluluğu

ABI öğrencilerinin tamamı aktif Koleji işlerine ve yönetimine katılmaya teşvik edilmektedir. Ayrıca ekstra curriculer spor, öğrenciler ve personel tarafından organize edilen kültürel ve sosyal etkinliklere bir dizi var.

Heyecan verici sosyal ve kültürel yaşam

Çalışmamız merkezleri rahatlıkla öğrencilerimizin ders oda dışında keyifli ve uyarıcı aktiviteleri bulmak kültürel ve sosyal mekanları bir dizi yakınında bulunmaktadır.

sanat öğretme ve öğrenme teknolojileri Devlet

ABI öğrenme faaliyetlerini kendi öğrencileri desteklemek ve onların akademik potansiyellerini gerçekleştirmek için sağlayacak eğitim altyapısının önemli bir yatırım taahhüt etmiştir.

öğrencilerin akademik başarı ve kişisel gelişimlerine Bağlılık

ABI her öğrencinin başarısı bizim için önemlidir. Bireysel rehberlik onların akademik ve sosyal güveni artırmak için öğrencilerimize sağlamak için çalışma becerileri ve kişisel gelişim planlamasında uzman öğretim tarafından desteklenen başarılı çalışma için sağlanmıştır.

Adanmış pastoral destek

ABI anda yeni bir ortamda eğitim gören öğrenciler bir yabancı kültür bağlamı görünebilir ne ek desteğe ihtiyaç olduğunu kabul ediyoruz. Pastoral destek İngiltere'de eğitim ve yaşam uyum sağlamak için Kolej takımı için bir önceliktir.

Rekabetçi ve esnek ücretler

ABI anda maliyet etkin bir şekilde yüksek akademik standartlara ulaşmak için öğrencilerimizi sağlayan ödeme koşullarıyla para ve esneklik için değer sağlamak için gayret gösteriyoruz.

Uluslararası

Aday Uluslararası Öğrenci (AB dışı)

ABI tüm her yıl dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlıyor. Bizim sınıf küresel bir öğrenme ortamı yaratarak, aksan ve fikirlerin çeşitli yaşıyor. Biz mümkün olduğunca sizin için kabul süreci basit hale getirmek için yardımcı olmak için buradayız.

Biz başka bir ülkede eğitim almak seçerek yapmak için büyük bir karar olduğunu biliyoruz ve biz size seçeneklerden biri olarak ABI Koleji düşünüyor çok mutluyuz. Sağ Koleji ve ders hayati olan seçme ve böylece biz hedefliyoruz size ne ABI Koleji'nde sunuyoruz sizin için doğru olup olmadığını görebilecek şekilde ihtiyacınız olan tüm bilgileri vermek.

Konumlar

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    sorular