Keystone logo
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tanıtım

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland çevrimiçi ve uzaktan eğitim alanında kaliteli bir kanıt niteliğindeki EFMD Çevrimiçi Kurs Sertifikasyon Sistemi (EOCCS) tarafından onaylanmıştır. EFMD , yönetim geliştirme alanında Avrupa'nın en büyük ağ derneğidir. ABMS , Avrupa'da ilk sanal üniversitedir ve İsviçre'de Nr altında Eğitim için tescilli bir ticari markadır. İsviçre Federal Entelektüel Mülkiyet Enstitüsü tarafından 690804. OUS, Zug Eyaleti Eğitim ve Kültür Kurulu tarafından verilen mektup numarasına (DBK DBKS 6/33/60236) göre İsviçre'de Diplomalar vermeye ve yayınlamaya yetkilidir.

Yüksek Lisans Derecesinden Doktora derecesine kadar , yüksek lisans ve lisans programları dahil olmak üzere bir dizi online eğitim programı sunuyoruz, tüm çalışmalarımız bir akademik yıl yarı zamanlı (Cuma - Pazar) yapılabilir.

Akademi, Çevrimiçi İşletme Eğitiminde küresel bir lider ve olağanüstü bir üne sahip -

OUS Uluslararası Üniversiteler Akreditasyon Servisi tarafından " Premier Akredite Üniversitesi " dir

OUS ISO 9001: 2008 Sertifikalıdır. ASUSA tarafından tanınan OUSIS (Akademik ve Beceriler Uluslararası Nitelikleri).

Çalışma programlarımızın ana dili, dünyanın her yerinden İngilizce çalışan profesyonellere yöneliktir.

OUS, Lider İş Okulları için Avrupa Konseyi (ECLBS) ve Avrupa Uzaktan Eğitim Konseyi (EUCDL) tarafından Akredite edilmiştir.

Fakülte ve diğer öğrencilerle etkili bir şekilde etkileşime girmenizi sağlayan bir çevrimiçi deneyim oluşturduk. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısına sahip bir bilgisayar, sizin terimlerinizle ilgili eğitim.

İnsanları öğrendiklerini almaları ve kendi yaşamları için uygulamalarını teşvik ediyoruz.

Amacımız

  • Tüm öğrencilerimiz için başarılı gelecek
  • Uluslararası Çevre
  • Mükemmel öğretim üyeleri
  • Yüksek kalite standardı
  • Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hizmet etmek

Sınıflar

Online derslerimiz size daha yoğun bir öğrenme ortamı getiriyor. Çevre, öğrencilerimizi tutmaya çalışıyoruz - öğretim görevlileri çok küçük, tüm programlarımız İngilizce olarak öğretiliyor, ana odağımız size sunarak mükemmel bir kurumsal bağlantı sağlamaktır. Kendi şirketiniz veya işinizle bağlantı kurmanızı sağlayan yarı zamanlı online eğitim programı. Daha fazla bilgi için lütfen ABMS - İsviçre Açık Üniversitesi'ni ziyaret edin www.abmswiss.com

Konumlar

  • Zürich

    Freilagerstrasse 39

    sorular