Keystone logo
Acacia University Orta Öğretimde Master of Arts
Acacia University

Orta Öğretimde Master of Arts

Tempe, Amerika Birleşik Devletleri

24 Months

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Jun 2024

USD 225 / per credit

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Orta Öğretimde Master of Arts programı, 7-12. sınıfları kapsayan 36 kredilik bir programdır ve çevrimiçi öğrenme, sınıf uygulamaları, öğrenme topluluğu paylaşımı, araştırma ve analiz ve değerlendirme yapma yeteneğine sahip öğretmenler üretmek için zengin bir kombinasyon sunar. öğrencinin öğrenmesi ve başarısı arasındaki fark. İlk, orta ve ortaokul öğretmenlerine herhangi bir konuda veya derste yardımcı olmak için her derste çevrimiçi örnekler verilmektedir. Program, herhangi bir orta öğretim öğretmeninin öğretim becerilerini kazanması ve keskinleştirmesi için örnekler, stratejiler ve ödevlerle tamamen özelleştirilmiştir.

Program müfredatını oluşturan dersler, en güncel araştırmaya dayalı ve kanıtlanmış eğitim stratejilerini ve bilgilerini sağlayarak sınıf öğretmenini hazırlamak ve güçlendirmek için tasarlanmıştır. Müfredat, öğrenme teorisini, eğitim temellerini, beyin teorisini, en iyi uygulamaları, müfredat geliştirmeyi, standartları ve değerlendirmeyi kapsar. Çocuk ve ergen gelişimi, özel ihtiyaçlar ve sınıf yönetimi dersleri, öğretmenlerin tüm öğrenciler için uygun stratejileri ve ortamları nasıl sağlayabileceğine dair bir çerçeve sunar. Öğrencinin, programın bilgi ve becerilerini ortaöğretim öğrencileri için etkili bir sınıfa ilişkin kişisel anlayışında sentezlemesini sağlamak için mentorlu bir staj ve portfolyo projesi dahil edilmiştir.

Programın amacı, orta öğretim öğrencileri için aktif, olumlu ve etkili bir sınıf ortamı sağlayabilmeleri için araştırmaya dayalı stratejiler kullanarak öğretimi tasarlama, uygulama ve analiz etme konusunda ileri düzey becerileri öğrenecek ve uygulayacak akademisyen-uygulayıcılar geliştirmektir.

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

  • Master of Education: Lise 6-12
    • Livingston, Amerika Birleşik Devletleri
  • Orta Öğretim 8-12 Öğretiminde Sanat Ustası
    • Campbellsville, Amerika Birleşik Devletleri
  • Orta Öğretim Öğretiminde Sanat Ustası 8-12 İngilizce
    • Campbellsville, Amerika Birleşik Devletleri