Keystone logo
ADEN University

ADEN University

ADEN University

Tanıtım

ADEN University , Miami, Florida, ABD'de kurulmuş bir yüksek öğrenim kurumudur.

Küresel pazaryeri deneyimi ağından tam anlamıyla yararlanmak için uluslararası bir ortamda oluşturulan Üniversite, ADEN'de sunulan tüm programlarda öğrencilere iş ve yönetim dünyasında faaliyet gösteren, bilgi ve birikimlerini öğrencileriyle işbirliği içinde paylaşan profesyonellere erişim sunar.

Üniversite, öğrencilerimiz için ABD / küresel pazara keskin bir vurgu yaparak profesyonel hedeflere ve kariyer hedeflerine ulaşma yeteneklerini geliştirmek için akademik ve profesyonel gelişime elverişli bir kültür yaratmaya odaklanmaktadır. Tüm akademik programlar %100 Çevrimiçi olarak sunulur ve İngilizce veya İspanyolca olarak sunulur.

Misyon

ADEN University , profesyonelleri küresel ticaretin zorluklarıyla yüzleşmek için ilgili bilgi ve araçlarla güçlendirmek için uzaktan eğitim yoluyla İngilizce ve İspanyolca olarak lisans programları ve yönetici eğitimi sağlar. İnternet ve diğer teknolojik iletişim araçları, küresel bir öğrenci, öğretmen ve mezun topluluğuna erişim sağlayan eğitim modelimizin ayrılmaz parçalarıdır.

Vizyon

ADEN University , işletmeleri ABD'den Latin Amerika'ya ve ötesine taşıyabilecek küresel bir ağda ilgili insan yeteneklerini geliştirmek için bir ölçüt olarak kabul edilecektir.

kabul

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Miami

    Douglas Road,2850, 33134, Miami

    sorular