Keystone logo
Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Tanıtım

Uygulamalı Bilimler aeres Üniversitesi

Yetenek büyümeye. Bu Uygulamalı Bilimler aeres Üniversitesi açılımı budur. Üniversitemiz, tarım ve eğitim yüksek öğretimde yatmaktadır. Biz eğitim, araştırma ve bilgi paylaşımı odaklanmak. Bu yenilikçi profesyonellerin gelişimine katkıda nasıl. sürdürülebilir oyunculuk için doğal bir yetenek ile, karmaşık bir dünyada sorumlu kararlar alma yeteneğine sahip profesyoneller.

Dronten, Almere ve Wageningen'i: aeres Üniversitesi üç fakülte vardır. Biz iki ayrı üniversiteler olmak için kullanılan, ama biz 2013 yılında erimiş. Biz aynı vizyonu ve misyonu paylaşan, ama biz her kendi profili ve kimliğe sahip.

Lisans programları

Bizim lisans programları İngiliz BSc (Başarılar) ve Fransız Lisans Professionelle eşdeğer ulusal olarak tanınan Ingenieur yeterlilik yol açar. Bu üniversite diplomasına akredite ve uluslararası şirketler ve sivil kuruluşlar tarafından kabul edilmiştir. Programın süresi öğrencinin mesleki yeterlilik bağlıdır ve 1- yıl, 1.5- yıl, 2- yıl veya 4 yıl alabilir.

Bizim lisans programları şunlardır:

Hayvan Sağlığı ve Refahı Sucul Ekosistem Analizi Binbaşı Uluslararası Tarım (EED) Binbaşı Bitki Üretimi (EED) AB Yapısal Fon Yönetimi Avrupa Gıda İş Gıda Zinciri Yönetimi Gıda Girişimcilik Gıda Güvenliği Yönetimi Uluslararası Atçılık İşletme Yönetimi Uluslararası Gıda İş Uluslararası Bahçe Bitkileri ve Yönetimi Uluslararası Hayvan Üretimi

Biz de sunuyoruz bir Yüksek Lisans programı içinde Tarım Kalkınma.

Konumlar

 • Almere

  Aeres University of Applied Sciences De Drieslag 4 , 8251 JZ, Almere

  • Dronten

   Aeres University of Applied Sciences Stadhuisstraat 18, 1315 HC, Dronten

   programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular