Keystone logo
AESE Business School

AESE Business School

AESE Business School

Tanıtım

AESE Business School

1980 yılında kurulan AESE, Portekiz'deki ilk İşletme ve Yönetim Okulu'ydu. Kırk yılı aşkın bir süredir İnsanlık ve Topluma Hümanist bir bakış açısıyla iş liderlerinin eğitimine ve geliştirilmesine adadık.

5 kıtaya yayılmış Mezunlarımız üzerindeki dönüştürücü etki, AESE'yi benzersiz bir işletme okulu haline getiriyor: daha yüksek öğrenime ulaşmak, iz bırakmak ve dünyayı dönüştürmek isteyen Liderler için bir okul.

Okulumuzun iş dünyasında sahip olduğu tanınırlık, AESE'nin tüm faaliyetlerine rehberlik eden dört temel ilkenin sonucudur:

> Mezunlar topluluğunu, katılımcıları, öğretmenleri, çalışanları, şirketleri, okulları ve Okulun sürekli temas halinde olduğu kurumları içeren bir Yüksek Öğrenim kültürü;

> İş dünyasındaki ve toplumdaki güncel konulara ve zorluklara eleştirel, titiz ve bütünsel bir yaklaşımla bağlanmış bir Yönetim ve Liderlik perspektifinin yanı sıra iş gerçekliğine derinden kök salmış sağlam bilgi;

> Okul topluluğunun çeşitliliği, faaliyetlerinin zengin içeriği ve IESE Business School gibi uluslararası kurumlara yakınlığı ile geliştirilmiş, dünyada geniş kapsamlı bir varlık;

> Güçlü, etik ve insancıl değerler, bunları uygulamak ve paylaşmak için sürekli bir çabayla birleşir.

AESE Business School - Liderleri Güçlendirmek

Okulun sunduğu yönetici programlarından bazıları

YÖNETİCİ MBA AESE

Bugün bir lider olmak, kişisel ve profesyonel doyuma giden yolda sürekli mükemmellik arayışını gerektirir. En yüksek düzeyde profesyonellik, odaklanma ve öz motivasyon gerektirir. Ve hepsini, ekipleriniz, şirketiniz veya kurumunuz, toplumunuz veya dünya olsun, başkalarının hizmetine adamak gerçek bir cömertlik gerektirir. Gerçek, daha geniş ve kalıcı bir etkiye sahip olacağınızdan emin olmak için kendinizi geliştirmeye inanan, talepkar, uyumsuz biriyseniz, o zaman bir AESE Executive MBA adayısınız.

PADE

AESE fakültesinin titizliği ile üst düzey bir profesyonel ortamda fikirlerin ve değerlerin tartışılması için bir platform sunar; Üst Yönetimin bakış açısı. IESE'de bir hafta çalışmayı içerir.

Süre: 20 hafta, Lizbon - Salı öğleden sonraları ve Çarşamba sabahları
Üst Yönetim pozisyonlarında en az 10 yıllık deneyime sahip Girişimciler ve Liderler için tasarlanmıştır.


PDE

İş Yönetimi Programının temel unsurları, her bir katılımcının yönetim becerisinin genel bir iş vizyonuna dönüştürülmesi, liderlik becerilerinin mükemmelleştirilmesi ve bu becerilerin şirketin daha geniş hedef ve politikalarıyla uyumlu hale getirilmesidir. IESE'de bir hafta çalışmayı içerir.

Süre: 24 hafta - Porto'da Salı öğleden sonraları ve Çarşamba sabahları; Lizbon'da Çarşamba öğleden sonraları ve Perşembe sabahları. Her iki şehirde de aynı program içeriği
Personel yönetiminde beş yıldan fazla deneyime sahip, genel bir iş vizyonu arayan Yöneticiler için tasarlanmıştır.

PGL

Dört genç yöneticinin bu programın temel unsurları, daha fazla öz-bilginin geliştirilmesi, iş ve pazar hakkında daha fazla stratejik anlayış ve kişisel kapasitelerin geliştirilmesidir.

Süre: 22 hafta - Porto'da Pazartesi öğleden sonraları ve Salı sabahları; Perşembe öğleden sonraları ve Cuma sabahları Lizbon'da. Her iki şehirde de aynı program içeriği
Program, beş yılı aşkın dinamik mesleki deneyime sahip, büyük bir çalışma kapasitesi ve yeni sorumluluklar kazanma hırsı olan adaylar için tasarlandı. Bunlar, büyük şirketlerde ekipleri veya projeleri yöneten kişiler, geleceğe bakış açısıyla bakabilen ve orta ölçekli veya büyük şirketlerde yönetici pozisyonlarına devam etme iradesine sahip fonksiyonel uzmanlar olacaktır. Halihazırda küçük şirketlerin yöneticisi olanlar, kendi işini kuran girişimciler, müdürler veya mağaza yöneticileri.

PADİS

Sağlık Sektörü Üst Yönetim Programı, Kaynakların optimizasyonu ve rasyonelleştirilmesi perspektifinden Hastane Kurumunun çeşitli yönleriyle ilgili bilgileri genişleterek, personeli organize etme, motive etme ve yönetme becerisini geliştirir. Clínica Universidade de Navarra'da bir haftalık çalışma dahildir.

Süre: 12 hafta - Lizbon'da Salı öğleden sonraları ve Çarşamba sabahları; Porto'da Pazartesi öğleden sonraları ve Salı sabahları
Kamu, özel ve sosyal sektördeki Hastane Yöneticilerine yönelik; Yönetim Kurulu üyeleri; Hizmet Müdürleri; Hizmet Başkanları veya eşdeğeri; teknik işlevleri yerine getiren ve yönetim rollerini üstlenen doktorlar.

GOS

Sosyal kurumların her birinin kendine özgü misyonları vardır; bu gerçek, hem kapsanan temalar hem de kullanılan çalışma materyalleri açısından bu gerçeğe uyarlanmış bir yönetim programının yaratılmasının arkasındaki itici güçtü.

Portekiz'in GSYİH'sının %4'ünden sorumlu olan ve Avrupa vatandaşlarının %25'ini içeren üçüncü sektör, çoğu durumda iyi niyetin koordinasyonuna bağlıdır. Aynı pozisyonlar için, sosyal sektördeki ücretler, kamu veya özel sektördekinden çok daha düşüktür. GOS – Management of Social Organs, AESE ve ENTRAJUDA'nın sosyal kurum liderlerine yönetim eğitimi vermek amacıyla kurdukları bir ortaklığın sonucudur. Katılımcılar, GOS'u kurumların elinde bulunan kıt kaynakların verimli kullanımı üzerinde düşünmek, amaçlarına daha uygun bir strateji geliştirmek ve kurum personelini motive etmek için bir fırsat olarak görmektedir. Sosyal Ekonomi Kurumlarının Liderleri (Sosyal Dayanışma Kurumları, STK'lar, Hayır Kurumları ve diğer kar amacı gütmeyen kuruluşlar) için tasarlanmış bir İleri Eğitim Programı olan GOS, bu kıt kaynakların yönetimine ve optimizasyonuna yardımcı olmak için oluşturulmuştur.

Süre: 10 hafta, Lizbon'da, Pazartesi öğleden sonraları.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Lisbon

  AESE Escola de Direccao e Negocios Calçada Palma de Baixo, 12, 1600-177 , Lisbon

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular