Keystone logo
Agribusiness Academy

Agribusiness Academy

Agribusiness Academy

Tanıtım

Agribusiness Academy hoş geldiniz. Sektörde yeni veya deneyimli bir lider olun, sitemizi ziyaret etmenizi memnuniyetle karşılıyoruz; Sizin ve işinizin gelişimine yardımcı olacak bir şey bulacağınızdan eminiz.

Agribusiness Academy Gıda için online eğitim sağlayıcısıdır.

İşlerinde daha iyi sonuçlar almak isteyen insanlara yardımcı olmak için güncel, ilgili ve pratik eğitim sağlamak için dünya lideri uzmanlar ve düşünce liderleri ile çalışıyoruz. Her öğrenciye, uzman liderliğindeki forumlar, akran tartışması ve herkesin başarısına yardımcı olmak için özel bir öğrenci hizmetleri ekibi ile destek oluyoruz.

Kurslarımız, profesyonellere ve işletmelere daha iyi sosyal, ekonomik ve çevresel etkiler sunmak için ihtiyaç duydukları eylemleri öğretir. Bu bireyler için iyi, iş için iyi ve gezegen için iyi. Birlikte, eğitimli ve yenilikçi bir gıda ve tarım sektörü sektörü, dünyanın birçok problemini çözebilir ve bu öğrenmenin kalbinde olmayı hedefliyoruz.

Yolculuğunuza bugün sertifikalarımızla başlayın ya da siz veya işiniz için benzersiz ihtiyaçlarınız hakkında bizimle konuşun.

Konumlar

 • Reading

  250 South Oak Way GreenPark, RG2 6UG, Reading

 • Newcastle-under-Lyme

  Merchant House 30 Cloth Market Newcastle upon Tyne, NE1 1EE, Newcastle-under-Lyme

  • San Jose

   19925 Stevens Creek Blvd. Cupertino, 95014-2358, San Jose

   programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular