Keystone logo
Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Tanıtım

Doğru eğitim sağlayıcı seçimi belki de hiç yapacak en önemli karardır. AIT elleri-pratik yaklaşım, yaratıcı ve dijital sektörlerde başarı sağlamak için size derinlemesine deneyim ve araçları geniş bir yelpazede verecek.

AIT Eğer, Oyun Tasarım, Animasyon, Dijital Tasarım, Uygulamalar ve Yazılım Geliştirme ve İş yapma Film uzmanlaşmak Lisans Dereceleri ve Diploma Kursları sunmaktadır. Kurslarımız ağır size eller ve kişiselleştirilmiş öğrenme, staj olanakları, portföy geliştirme ve sanayi bağlantıları vererek 'iş hazır' olmasının sağlanması üzerinde duruldu.

Sizin eğitim, bizim bütüncül yaklaşım sadece biz size uyum ve değişen endüstri talepleri büyüyebilir yetenekleri geniş bir yelpazede profesyonel olmasına yardımcı, bir beceri ile tasarımcıları veya animatörler üretmek anlamına gelir. AIT yaratıcı insanlar için en iyi seçimdir neden burada olduğunu.

Biz Sanayi Anlayın Biz yakalamak ve hiç bizim öğrenciler sektöründe istenen son bilgi ve pratik becerileri ile bir rekabet avantajına sahip olmasını sağlamak için trendleri gelişen uyum için hızlı.

Kişiselleştirilmiş Deneyimi Bizim kampüs samimi, yani biz adıyla biliyor ve büyük kişiselleştirilmiş destek sunabilir. Bizim küçük sınıf boyutları daha bireysel ilgi öğrenim deneyimi verilir rahat ve sıkı sıkıya atmosferinde öğrenmek anlamına. AIT öğretmenlerimiz onların bir numaralı öncelik olarak başarı var gibi kariyer yolu hakkında rehberlik almak için harika bir yerdir.

Kalite Kursları AIT kaliteli kurslar sunan bir üne sahiptir. AIT Avustralya Computer Society tarafından tanınan ve IT lisans (Mobil Uygulamalar Geliştirme) sunmak için Avustralya'da ilk üçüncül sağlayıcısıdır edilir. AIT kursları Avustralya'nın önde gelen üniversitelerde lisans veya lisansüstü dersler halinde çalışmalarına devam etmesine izin.

Devlet-Of-The-Sanat Kampüs Biz yaratıcılık ve açık alan etrafında merkezli kampüs içinde ve dışında hem de canlı bir öğrenme ortamı var. Biz öğrencilerimizin kampüs evde hissediyorum ve onlara yaratıcı becerilerini geliştirmek için özgürlük veren bir dost ve çok kültürlü bir ortam var.

Son Donanım ve Yazılım Profesyonel multimedya donanımları ve bu Avustralya'nın ilk belirtisiz Motion Capture sistemi, Unreal Development Kit (UDK), güçlü Autodesk Motion Builder, Autodesk Mudbox ve Adobe Creative Cloud Suite gibi yazılımların bizim geniş interaktif dijital medya sanatının usta.

Pratik iş tecrübesi kazanmak Eğer hazırlamak ve pazara eser portföy sunmak için bilmek sağlamak için gerekli proje yönetimi yöntemleri, pazarlama becerileri ve iş çerçeveler öğreneceksiniz. Tüm öğrencilerin iş mesleki gelişim atölye ve sanayi ağ fırsatları ile 'hazır olması için AIT hedefliyor.

Becerileri geniş bir AIT öğrencileri dijital medya alanı içinde konu ve yöntemleri geniş bir çalışma. Bu yaratıcı endüstriler içinde birden alanlar arasında transfer edilebilir önemli dijital becerilerini geliştirmek anlamına gelir. AIT aynı zamanda benzersiz ve endüstri ilgili deneyimi ile mezun olacak anlamına gelen bir belirtisiz hareket yakalama sistemi ile öğretmek için Avustralya'da tek kuruluşlarından biridir.

Fast Eğitim Takip Bizim esnek ders yapısı, normal başlangıç ​​tarihleri ​​ve yıl boyunca sınıfları hızlı eğitim izlemek ve sadece 2 yılda bir Lisans tamamlamak anlamına gelir.

FEE-YARDIM & VET FEE-YARDIM Onaylı Yurtiçi öğrenciler FEE-HELP ve bir ayarlıyoruz öğrenim ücretine tabi gerekmez ve zihin mali barış ile çalışma böylece FEE-HELP ders onaylı mesleki eğitim erişebilirsiniz.

University Pathways AIT kursları Sydney Üniversitesi, Wollongong Üniversitesi, Macquarie Üniversitesi, Orta Queensland Üniversitesi ve University of Technology Sydney yolları sağlamak.

Konumlar

  • Sydney

    Level 2, 7 Kelly Street, 2007, Sydney

programlar

    sorular