Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

Tanıtım

Hoşgeldiniz Africa International University

Africa International University Karen'ın sakin ortamında, stratejik bir konumda, sakin ve öğrenmeye elverişli bir yeminli Hıristiyan üniversitesidir. Africa International University şu anda öğrencileri İlahiyat, İşletme, BİT, Psikoloji, Diller, Toplumsal Gelişim, Dilbilim Liderliği ve Eğitim alanlarında eğitiyor.

Üniversitenin beş kıtadan 32'den fazla ülkeden personeli ve öğrencileri vardır. Üniversite bu yıl Liberya, Kenya, Uganda, Tanzanya, ABD, Madagaskar, Gana, Nijerya, Kongo DRC, Malavi, Seyşeller, Gambiya, Etiyopya, Eretria Güney Sudan'dan öğrencileri mezun etti.

46629_4.JPG

Üniversite, dünyayı etkilemek için aktif ve olumlu bir şekilde katılmak için Afrika ve ötesindeki kilise için daha fazla Mesih merkezli liderler yetiştirmeyi umuyor. Mezunlarımızın öğrendiklerini kariyerlerine aktarmaları için çeşitli mesleki uzmanlık alanlarında programlarımızı tasarladık. Üniversite, konaklamanızı konforlu ve becerikli kılmak için modern olanaklara sahiptir. Bir kitap ve modern öğrenme materyalleri ile dolu bir kütüphanemiz var. Üniversitenin modern bir ICT Laboratuvarı ve WIFI'ye 24 saat erişimi vardır. Üniversitede ikamet etmek isteyenler için konaklamanızı konforlu hale getirmek için modern servisli dairelerimiz bulunmaktadır.

Çalışma modları:

  • Tam zamanlı
  • Akşam kursları
  • Okul Temelli
  • Mesafe ve e-Öğrenim

Giriş, okul tabanlı (Nisan, Ağustos ve Aralık) Ocak, Mayıs, Eylül ve Okul Tatillerinde yapılır.

46626_3.JPG

Konumlar

  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    sorular