Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Tanıtım

Al Rayyan International University College (ARIU), Eylül 2000'de açılan ve 20 yılı aşkın bir süredir turizm, otelcilik ve uluslararası işletme çalışmaları odaklı işletme ile ilgili dereceler sağlama konusunda uzmanlaşmış olan Katar Devleti'ndeki ilk özel üniversitenin halefidir. . Bu dönemde üniversite, Al Rayyan International Education (ARIE) ve Hollanda'daki NHL Stenden University of Applied Sciences himayesinde faaliyet gösteriyordu.

Eylül 2021'den itibaren kurum, varlığında yeni ve heyecan verici bir sayfa açıyor ve Birleşik Krallık'taki University of Derby ile stratejik bir ortaklığa giriyor.

Bu ortaklık sayesinde ARIU, Birleşik Krallık onaylı lisans ve lisansüstü dereceler, uluslararası otelcilik yönetimi, uluslararası turizm yönetimi ve uluslararası işletme yönetimi sunacak.

Derby Üniversitesi ile ortaklaşa ARIU, Katar'da, GCC bölgesinde ve uluslararası alanda mükemmel bir yüksek öğretim kurumu ve üniversite düzeyinde eğitimin önde gelen sağlayıcısı olarak mirasını sürdürecektir. ARIU, öğrencilere öğrenme ve kariyer gelişimi için harika fırsatlar sağlamak için çok iyi bir konuma sahiptir. Hareketli Doha şehrinde ve GCC bölgesindeki konumu, bir okul olarak kurumun kimliği ve başarısı için hayati öneme sahiptir.

Neden ARIU'yu Seçmelisiniz?

Derby Üniversitesi ile ortaklaşa Al Rayyan International University College'da (ARIU), samimi ve aile benzeri bir atmosfere sahip hoş, nispeten küçük bir ortamda, ilk andan itibaren kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yerde karşılanacaksınız. . ARIU, University of Derby ile ortaklaşa Uluslararası Konaklama İşletmeciliği, Uluslararası Turizm İşletmeciliği ve Uluslararası İşletme Yönetimi alanlarında dört yıllık Lisans programları sunmaktadır.

Eşsiz eğitim konsepti, sizi bu alandaki diğerlerinden ayıracak bir beceri seti edinme olanağı sunar. Al Rayyan International University College'da (ARIU) sunulan lisans dereceleri portföyü, mezunlarını yetkin yenilikçi yöneticiler ve lider girişimciler olmaları için hizmet ve uluslararası işletme yönetimi alanlarında yeterliliklerle donatacak yüksek eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Profesyonel dereceler, gerçek hayattaki iş durumları etrafında geliştirilir ve tasarlanır ve mezunlarımızı özellikle mezun olduktan hemen sonra istihdam edilebilir kılan teori ve pratiğin karışımı ile birleştirilir. Sunduğumuz programlar ve dereceler Birleşik Krallık'taki University of Derby'de sunulanlarla aynıdır ve tüm mezunlar mezun olduktan sonra University of Derby'den uluslararası kabul görmüş Birleşik Krallık onaylı bir derece alırlar.

Üniversitenin öğrenciler için ne kadar önemli olduğunu, öğrencilerin bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, çalışmalarınızdan tam anlamıyla keyif almanız ve fayda sağlamanız için farklı olanaklarla donatılırken, eğitime öğrenci merkezli bir yaklaşım sunmaya kendimizi adadık.

ARIU, University of Derby ile ortaklaşa öğrenme ve eğitim konusunda çok güçlü bir öğrenci merkezli yaklaşıma sahiptir. Programlarımızın misyonu, öğrencileri uluslararası ortamlarda gelecekteki yönetim işlevlerine hazırlamaktır. Hizmet ve hizmet yönetiminin tüm sektörlerinde dünya çapında memnuniyetle karşılanacak mezunlar için esnek ve geniş tabanlı bir profesyonel eğitimi temsil eder. Derby Üniversitesi'nden bir derece, çeşitli kariyer beklentileri ve seçenekleriyle heyecan verici bir geleceğin kapılarını açar. Öğrencilerimiz mezun olduktan hemen sonra gerçek dünyada çalışmaya başlamak için iyi donanımlıdırlar. Bankacılık ve finans, konaklama ve turizm, perakende, pazarlama ve reklamcılık, spor, danışmanlık ve uluslararası ticaret gibi birçok sektörde başarılı mezunlarımız var.

kabul

Konumlar

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    sorular