Keystone logo
Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

Tanıtım

Hakkımızda

American Learning Advant-edge ( Ala-Edge ), Toledo, Ohio merkezli bir eğitim hizmetleri şirketidir. Şirket standart test hazırlık eğitimi ve akademik ders hizmet veren bir hizmet sağlayıcı olarak başladı. Kilit hedef pazar, İngilizce yeterlilik veya yerleştirme testlerinde yüksek puanlar elde etmek için gereken uluslararası öğrencilerdi.

Ala-Edge , öğrencilere sağlam eğitim ve profesyonel eğitim hizmetleri vermek için güçlü bir şekilde söz verdi. Sadece hizmet mükemmelliğini garanti etmeyi taahhüt etmiyoruz, aynı zamanda öğrencileri ilgili hedeflerine ulaşmak için yol göstermeye de çalışıyoruz. Bunu başarmak için, sadece farklı beceriler kazanmış değil, aynı zamanda hizmetlerden beklentileri aşmak için bilgiyi aktarmak için tutku duyan kaliteli eğitmenler ve eğitmenlerden oluşan bir ekip seçtik.

Sloganımız "Gelecekteki avantajınız için üstün hizmet advantiğimiz!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

Misyon

Misyonumuz öğrencilere eşsiz bir deneyim sunmak ve odaklanmış kaliteli hizmet sunumu ve mükemmelliği ile beklentilerini aşmaktır. Akademik, profesyonel ve kişisel ihtiyaçları için İngilizce'ye ihtiyaç duyan öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hizmet etmek için her zaman oradayız. Yüksek kaliteli eğitim sunmayı ve pozitif bir öğrenim ortamı yaratmayı taahhüt ediyoruz. Böylece, dört temel değeri destekliyoruz: Mükemmellik, Çeşitlilik, Profesyonellik ve Tutarlılık. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için sınıf içi eğitim, etkili değerlendirme araçları ve nitelikli eğitmenler / eğitmenler sunuyoruz.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

Anahtar Servisler

Yoğun İngilizce Eğitimi: Davis College'daki Yoğun Dil Öğrenim Programını (ILP) profesyonel olarak yönetiriz. ILP, Eyalet Meslek Yüksekokulu tarafından onaylanan yoğun bir İngilizce dil diplomasıdır.

Standart Test Hazırlığı: TOEFL, IELTS, MELAB, PTE ve diğer İngilizce yeterlilik testleri için test hazırlık kursları sunuyoruz. Diğer tekliflerimiz, hazırlık kurslarından GMAT, GRE ve LSAT gibi mezun kabul testlerine kadar uzanmaktadır. Öğrencilerin öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak ve onların akademik ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olmak için Tam zamanlı, Yarı zamanlı ve Talep üzerine kurslar sağlıyoruz.

Yaz EduFun: Yaz tatili sırasında eğlenirken İngilizce Dil becerilerini ve IELTS / TOEFL sınavlarına girme becerilerini geliştirmek, daha sonra Eğitim

Konumlar

 • Toledo

  Columbus, Ohio, 43210, Toledo

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular