Keystone logo
© Carrianna Field
Escuela Albufera

Escuela Albufera

Escuela Albufera

Tanıtım

L'Albufera'da Milli Parkı'nda yer alan, bizim akademisi İspanya'da İspanyolca öğrenmek için büyük bir şans. Doğa her yerinde olduğunu ve çevre ile uyum içinde, bizim lüks ahşap yapılmış bungalov kaldıkları keyfini çıkarabilirsiniz. Biz İspanyolca dersleri sunuyoruz ama aynı zamanda öğrenmek için eşsiz bir tatil sunmak eğlenmek ve diğer ülke ve kültürden gelen insanlar ile yer almak için yapmak değil sadece.

Valencia Kültür alışverişi noktası burada!

Albufera'da Okul ayrıca yürüyüş, paella Aşçılık kursu, bisiklet kiralama, salsa dans dersleri ve şehir turları gibi farklı eğlence aktiviteleri sunmaktadır. Ya da isterseniz, sadece güneşte yatmak ve bizim sıcak plajları bir dalış sahip veya bir palmiye ağacının altında bizim özel yüzme havuzunda iyi bir siesta sonra dinlenmek iken taze bir sangria tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm bu özellikler Albufera'da Okul değil, sadece bir dil okulu ama ideal bir kader tatil geçirmek ve zevk ve Valencia ve İspanya hakkında biraz daha keşfetmek için yapmak.

Okulumuz El Saler, harika bir doğal çevre, L'Albufera'da Milli Parkı içinde yer almaktadır.

El Saler sadece 5km uzaklıkta şehir, Valencia bir ilçedir. Hem, kozmopolit ve geleneksel, Valencia yanlarını keşfetmek ve bu güzel kültürün köklerine dalmak için harika bir doğal mirası ve mükemmel bir yer ile bir alandır.

Yaşam Düzenlemeler:

Konumlar

 • Valencia

  Carrera Del Riu 556 El Saler, 46012, Valencia

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular