Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Allen University

Allen University

Allen University

Tanıtım

dışarı düzenlendi Afrika Metodist Episkopal (AME) KilisesiYeni serbest köle yetiştirmek 'ın arzusu, allen Üniversitesi Bir olarak 1870 yılında kuruldu özel, Hristiyan, Sosyal bilimler, Tarihsel Siyah Koleji ve Üniversitesi (HBCU).

dtyka

allen Üniversitesi adını Richard Allen, Kurucusu AME Kilisesi. allen Üniversitesi, Ilk üniversitesi olarak kabul Güney Carolina Tarafından kuruldu Afrika kökenli Amerikalıların eğitimi için Afrikalı AmerikalılarAyrıca bir adını ilk üniversitedir Afrikan Amerikan. İlk odak noktası iken allen Üniversitesi bakanları ve öğretmenlere eğitim oldu, üniversite eğitimi ve diğer akademik alanlardaki mezun donatmak için yılda büyüdü. Üniversite öğrencilerine eğitim yüksek kalitede vermeyi taahhüt eder.

Öğrenci Başarısına Adanmış

Bugün mü, allen Üniversitesi Matematik ve doğa bilimleri, beşeri bilimler, işletme, din ve sosyal bilimler olmak üzere sekiz akademik dalda 21 konsantrasyonları sunmak için büyüdü. Bizim öğretim üyeleri her üyesi olan bir Yüksek lisansBirçok içeren Doktoralar. öğrenciler allen Üniversitesi gerçek dünya deneyimleri özel bir fakülte ve erişim sıkı sıkıya öğrenme topluluğu tadını çıkarın. Eğer kampüs ayak adım sonra, Allen ailesinin bir parçası haline gelir.

Konumlar

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

sorular