Keystone logo
Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Tanıtım

Eğitim organizasyonu hakkında kısa bilgi :

Pedagoji Üniversitesi eğitim öğretmenleri, eğitimciler, psikologlar, konuşma terapistleri, ek eğitimin öğretmenler tarafından, şehir ve farklı profillerin uzmanlarının kenarının eğitim sistemi sağlar. Buna ek olarak, AltGPU geleceğin mühendis, doktor, kültürel işçileri eğitmek ve yetiştirmek, toplumun kültür ve eğitim temeli teşvik etmek için tasarlanmış okullarda öğretmen kenarını oluşturan, bölgenin potansiyel gelişimini biriktirir.

Şimdi altı binden fazla öğrenci AltSPU eğitim görmektedir. Üniversitede Profesyonel eğitim lisans programının eğitim programlarına göre yürütülür. Süreleri ve toplumun gereksinimlerini karşılamak AltGPU düzenli açık yeni spesiyalleri: "gençlerle İşin Düzenlenmesi", "Fiziksel Kültür" (koç), ve diğerleri "engelli çocuklarla çalışmalarında Rus dili ve edebiyatı". Pedagoji Üniversitesi de tabii ki, başvuru çekiyor artar, bütçe basamak sayısı sadece sabit bir düzeyde kalır bölgede, birkaç üniversiteden biridir, ancak.

Öğretim alanları ekonomi ve yönetim, sanat ve kültür, servis, bilgisayar bilimleri ve bilgisayar mühendisliği alanında, insani programlar, sosyal döngülerini uygulanmaktadır ile birlikte.

AltGPU iki tez konseyleri şunlardır: Genel pedagoji, pedagoji ve eğitim (pedagojik bilimler) tarihine «uzmanlık tez konseyi", 'Teori ve Mesleki Eğitim Yöntemleri (pedagojik bilimler)' ve tahta 'Germen dilleri', bölgede sadece kendi türünün hangi Sibirya ve Uzak Doğu federal bölgeleri .

Konumlar

  • Barnaul

    Ulitsa Molodezhnaya,55, 656031, Barnaul

    sorular