Keystone logo
Alverno College JoAnn McGrath School of Nursing and Health Professions

Alverno College JoAnn McGrath School of Nursing and Health Professions

Alverno College JoAnn McGrath School of Nursing and Health Professions

Tanıtım

JoAnn McGrath Hemşirelik ve Sağlık Meslekleri Okulu (SON), öğrencilerin Hemşirelik Yüksek Lisansı'ndan (MSN) mezun olma şartlarını kısmen yerine getirerek eğitim ve / veya klinik ortamlarda Uygulamaya Dayalı Sorgulama Projesini (PBIP) tamamlamalarını gerektirir. programı. Öğrenci araştırmacılar için Başlarken sayfası, PBIP'nin bir araştırma bileşenine sahip olduğunun belirlenmesi durumunda uygun formları doldurmak için önemli gereksinimleri açıklar.

SON yüksek lisans öğrencileri, genellikle araştırma olma ihtimali olmayan faaliyetleri içeren tekliflerinin geliştirilmesinde fakülte kapsamı danışmanının gözetimi altında çalışırlar. Geliştirme sırasında, fakülte kapsamı danışmanı SON-RRC Araştırma Tarama Kontrol Listesinin Belirlenmesi (SON Tarama Kontrol Listesi) kullanarak bir araştırma bileşeni için öneriyi değerlendirecektir.

Önerinin bir araştırma bileşeni olduğu belirlenirse, yüksek lisans öğrencisi, öğrenci araştırmacılar için Başlarken sayfasındaki uygun formları dolduracaktır. Hem PBIP teklifi hem de öğrencinin tamamlanmış IRB formları SON-RRC Başkanı tarafından bağımsız olarak incelenecektir.

Konumlar

 • Milwaukee

  South 43rd Street,3400, 53234, Milwaukee

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular