Keystone logo
AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

Tanıtım

AMAÇ AMA Eğitim Sistemi (AMAES) Asya'daki en büyük eğitim ağı ve Şirketler AMA Grubu'nun bir üyesidir. Bu yönetir ve Filipinler'de aşağıdaki okulları faaliyet gösteren bir şirkettir:

AMA Üniversitesi AMA Kolejler ABE International Business College (ABE) ACLC Koleji AMA Bilgisayar Eğitim Merkezi (ACLC) Hemşirelik Augustine Okulu (SASN) Delta Air Uluslararası Havacılık Akademisi (DAIAA) Güney Luzon Koleji Sta. Veronica Koleji AMA Temel Eğitim (eski Augustine Uluslararası Okulu) Tıp AMA Okulu (AMASOM)

AMA KOLEJİ VE AMA ÜNİVERSİTESİ 1980 yılında, Büyükelçi Amable R. Aguiluz V, aynı zamanda Filipinler Bilgisayar Eğitimi Baba olarak bilinen, tamamen eğitimli bilgisayar uzmanları için talep gördü; Ancak, bu süre içinde, Filipinler hiçbir kurumun profesyonel bilgisayar eğitimi teklif etti. bu ilerleme sürücü nasıl sektöründe teknolojinin etkisini bilmek ve Büyükelçi Aguiluz talebe cevap ve bilgisayar eğitimi sunacak bir okul koymak için karar; dolayısıyla, Bilgisayar Araştırmaları AMA Enstitüsü kuruldu ve sonunda Bilgisayar Bilimleri ve Bilgisayar Mühendisliği kursları ilk kez AMA Bilgisayar Koleji, kurulmasına yol açtı.

Kenara Filipinler BT kursları ilk olmanın, AMA Koleji aynı zamanda ilk oldu:

Teklif E-öğrenme Sağlayın 1 1 öğrenci-bilgisayara oranı ise Teklif Mekatronik Filipinler tüm okullar arasında, ISO 9001 Belgesi Alma Microsoft Premiere Eğitim Ortağı Olun Avaya seçkin bir eğitim ortağı haline Filipinler kilit şehirlerde ve belediyelere dışında şube Harvard, MIT ve diğer benzer kurumlara karşılaştırılabilir Filipinler'de bir üniversite şehri geliştirmek

Zaman geçtikçe, AMA Koleji geliştirmeye devam etti ve hatta Filipin hükümetinin Komisyonu tarafından üniversite durumunun ödüllendirme aşağıdaki, AMA Üniversitesi onun yüksekliğine yol açan iş ve finans, sanat ve bilimler ve mühendislik, ilgili dersler sunarak kapsamını genişletti 20 Ağustos 2002 tarihinde Yükseköğretim Kurulu (Ched).

Bugün, bir kenara Project 8, Quezon City bulunan ana kampüs (AMA Üniversitesi), 41 AMA Kolejler lisans, teknik voc, kısa kurslar ve lisansüstü diploma programları sunmaktadır ülkenin farklı bölgelerinde bulunan vardır.

AMA EĞİTİM SİSTEMİ AMA Koleji kuruldu Birkaç yıl sonra, Büyükelçi Aguiluz iş, teknik BT becerileri, sağlık ve konukseverlik gibi belirli alanlarda uzmanlaşmak yeni okullar kurarak yeni bir çaba başlatmaya karar verdi. O AMA Bilgisayar Eğitim Merkezi, ACLC Koleji, ABE International Business College ve Hemşirelik Augustine Okulu'nu açarak zaman sonunda gerçekleşmiştir. verimli AMA Koleji ve kardeş okulları, AMA Eğitim Sistemleri Holdings, Inc. yönetmek için Şimdi Şirketler AMA Grubu'nun eğitim iş yöneten şirket olan kurulmuştur.

AMA EĞİTİM SİSTEMİNİN YENİ ÜYELER Asya'daki en büyük eğitim ağı olma ününü Bağlantısızlar, son zamanlarda kurumun itibarını güçlendirmek ve herkes için kaliteli eğitim sağlama hedefini yerine getirmek için aşağıdaki okullar kazanılmış AMAES:

Delta Air Uluslararası Havacılık Akademisi Güney Luzon Koleji Sta. Veronica Koleji Norveç Denizcilik Akademisi

ULUSLARARASI FAALİYETLER

AMAES kendi erişimini genişletmek ve Filipinler'de, aynı zamanda diğer ülkelerde sadece okullar kurarak küresel ayak izi artmaya devam etmektedir. İşte zaten bugüne kadar başka ülkelerde faaliyet gösteren AMAES altında okullar şunlardır:

AMA Uluslararası Üniversite Bahreyn AMA Uluslararası Eğitim Enstitüsü Bahreyn AMA Uluslararası Eğitim Enstitüsü Umman ACLC Makao ACLC Hong Kong Al Fawz Uluslararası Okulu

Konumlar

  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

sorular