Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

Tanıtım

American English Institute uluslararası öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmek ve bir ABD kolej veya üniversiteye girmek için gereken test puanları elde etmenize yardımcı olur Yoğun İngilizce ve Sınav Hazırlığı merkezidir. Biz de onların İngilizcelerini geliştirmek ve kariyerlerinde ilerlemek için yeni beceriler kazanmak için profesyonel yardım. Programlarımız onların hedefleri ve hayalleri ulaşmak böylece öğrenciler hızla İngilizcelerini geliştirmek yardımcı olur.

Neden öğrenciler Amerikan İngilizcesi Enstitüsü Seç

Biz dost eğitmenleri ve kadrosu ile küçük, dinamik sınıflar sunuyoruz çünkü öğrenciler Amerikan İngilizcesi Enstitüsü seçin. Sertifikalı ESL eğitmenler kolay öğrenme yapmak ve öğrenciler hızla tüm İngilizce becerilerine güven kazanırlar.

Bizim Yer

AEI Los Angeles sadece 90 km bulunan Riverside kentinde güzel Güney Kaliforniya'da bulunur. Riverside incelenmesi öğrencilerin Güney Kaliforniya plajları ve Disneyland, Universal Studios ve LA Lakers ve Clippers basketbol oyunları da dahil olmak üzere en iyi turistik yerlerinden kolay erişim anlamına gelir. Riverside öğrencilere dersten sonra keşfetmek için alışveriş, restoranlar ve açık hava etkinlikleri bol güvenli çalışma ortamı sunmaktadır.

American English Enstitüsü'nün Değerleri

yüksek kalitede müfredat oluşturma Öğrencilerin üstün talimat veren Servis öğrenme fırsatlarının ve ders dışı etkinlikler yanı sıra aile yanı yerleştirme gibi olağanüstü destek hizmetleri sunan titiz bir öğrenme ortamı oluşturma ve güvenli ve keyifli bir atmosferde çekici Herkese Saygı dürüst ve sık sık gülerek Uluslararası öğrenciler için özel olarak TOEFL, IELTS, GRE, GMAT bir-bir-bir test hazırlık sunan

Konumlar

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular