Keystone logo
© Penn State Great Valley
American International Theism University

American International Theism University

American International Theism University

Tanıtım

AITU, öğrencileri bakanlıkta, danışmanlıkta, teizmde, eğitimde, idarede, müzikte, güzel sanatlarda, medya iletişiminde veya sosyal çalışmalarda bakanlar, profesyoneller veya meslekten olmayan kişiler olarak dini mesleklere hazırlayan eğitim programları sunmaktadır.

Öğretim üyelerimiz güçlü akademik temelleri, öğrenme tabanları ve sağduyu deneyimlerine göre seçilirler. Eğitim araştırmaları ile gerçek dünya deneyimleri arasında etkileyici bir denge sergiliyorlar ve bu da öğrencilerimizin her dersten gelişmesine ve öğrenmesine yardımcı oluyor.

Öğrencilerimiz öğrendikleri deneyimlerini mezun olduktan sonra işe uygulayabilirler. Ve gelecekte ek yardıma ihtiyaç duyulursa, son derece uzmanlaşmış fakültemiz mezunlar için her zaman erişilebilir durumdadır.

AITU, öğrencilerin boş zamanlarında sınıflarında oturum açabilecekleri, sınıf tartışmalarına ve karma medya tanıtımlarına katılabilecekleri ve AITU çevrimiçi kütüphanesine erişebilecekleri son teknoloji bir Öğrenim Yönetim Sistemi kullanır. Öğrenciler derecelerini borçlanmadan makul bir maliyetle alabilirler.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows

Konumlar

  • Englewood

    1460 S McCall Road Suite 5 Englewood, Florida 34223, 34223, Englewood

sorular