Keystone logo
American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

Tanıtım

Amerikan Üniversitesi, çalışan yetişkinlerin, yani emekle zaman ve para harcayan, çalışmalarına bağlı olarak boş zamanlarını ve sosyalleşme zamanlarını feda eden işçilerin ihtiyaçlarına cevap olarak ortaya çıkan özel bir yüksek öğretim kurumudur.

Bu nedenle, kendimizi öğrencisini anlayan ve onlara yeterli bilgi kavrayışı için tüm imkanları sunmaya çalışan bir kurum olarak görüyoruz ve onlara bundan böyle çevrenin ihtiyaçlarını yeterince karşılamaları için gereken akademik nitelikleri her zaman garanti ediyor. , çoğu açılmış.

Bu pratiklik, UAM öğrencisinin bir kolaylaştırıcı yardımıyla kendi bilgilerini oluşturan, öğretmen olan ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını nasıl öğrenip anlayacağını bilen bir kişi gibi hissetmesini sağlar.

Unutulmamalıdır ki, öğretmen kadromuz UAM tarafından sunulanlara dayalı titiz bir seçimin sadık bir yansımasıdır, teknolojik olarak en gelişmiş üniversite değiliz, ancak bir üniversite kurmayı başaran bir üniversiteyiz. teknoloji ve bireyin yetenekleri arasında yeterli denge. Tek başına ortam, teknoloji gibi "kendiliğinden" bireyi geliştirmeyi başaramaz, aksine bu gelişme, öğretmenlerin öğrencide elde ettiği kapasite ve teşvik sayesinde verilecektir.

Konumlar

  • Panama City

    Panama City, Panama

    sorular