Keystone logo
American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

Tanıtım

İlk Amerikan tarzı, İngilizce dil, Doğu Avrupa'da liberal sanatlar eğitim kurumu, Bulgaristan'daki Amerikan Üniversitesi (AUBG) ABD ve Bulgar hükümetleri, Açık Toplum Enstitüsü ve Üniversitesi desteğiyle kurulan eşsiz bir kooperatif girişim Maine.

AUBG özel olarak finanse edilen, değil kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Öğrenim ve özel bağışlar, yanı sıra hibe, onun eğitim faaliyetlerini finanse. Bu 208 öğrenci ve 16 tam zamanlı öğretim üyelerinin birinci yıl sınıf, Eylül 1991 yılında kapılarını açtı.

O zamandan beri, güneybatı Bulgaristan'da Blagoevgrad hareketli kent akademik mükemmellik, yaratıcılık ve kültürel çeşitliliğin bir sığınak haline gelmiştir. Günümüzde 40 ülkeden yaklaşık 1100 meraklı kararlı ve yetenekli öğrencilerin yaşamak ve bir destekleyici ve güvenli bir toplum içinde eğitim ve birinci sınıf Amerikan liberal sanat eğitimi kendilerini batırmak için bir araya gelirler.

Dünya standartlarında öğretim üyeleri, Avrupa'da benzersiz yenilikçi ve gerçek dünya öğrenme ortamı oluşturmak için beş kıtada en iyi okulları geliyor. sanat, beşeri bilimler, işletme ve teknoloji karşısında, AUBG öğrencilerin öğrenim kendi alanlarını seçmekte özgürdürler ve kendi müfredat ayarlayın.

Onlar meraklı ve şefkatli liderler, yaratıcı problem çözücü ve sorumlu küresel vatandaşlar olarak gelişir. Öğrencilerimiz çok dünyanın önde gelen okulları ve işverenlere oluyor ve tüm mezunlar bizim sıkı sıkıya küresel ağın üyeleri değerli varlık olan, kariyerlerinde ve lisansüstü çalışmalarında başarı için bir üne sahiptir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Blagoevgrad

    AMERICAN UNIVERSITY IN BULGARIA - SOFIA Elieff Center for Education and Culture 1 Universtitetski Park St., Studentski Grad,

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular