Keystone logo
American University of Barbados

American University of Barbados

American University of Barbados

Tanıtım

American University of Barbados Tıp Fakültesi Wildey, Barbados'ta bulunan kampüsü ile Karayipler'de tıp okumak için seçenekleri gözden geçirirken popüler bir seçimdir. AUB, öğrencilerine kapsamlı bir tıp müfredatı ve kaliteli eğitim sunmaktadır. Tıp fakültesi CAAM-HP ve Barbados Akreditasyon Konseyi (BAC) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu (WFME) ve Uluslararası Tıp Eğitimi ve Araştırmalarını Geliştirme Vakfı (FAIMER) tarafından Dünya Tıp Okulları Rehberinde listelenmiştir. Böylece, AUB yüksek lisans dereceleri dünya çapında tanınmaktadır.

AUB'nin örnek eğitim modeli, öğrencileri çeşitli akademik ve profesyonel disiplinlerde eğiten, daha geniş bir bakış açısına ve daha zengin bir bakış açısına yol açan çok kültürlü bir ortamda kapsamlı USMLE hazırlığı, araştırma programları ve toplum temelli etkinlikler içeren entegre bir ABD merkezli müfredattan oluşur. öğrenme tecrübesi. Programlar, titiz sınıf eğitimini mentorluk ile birleştiren, kendini işine adamış ve deneyimli öğretim üyeleri tarafından yönetilmektedir. AUB, öğrencilerini yetkin sağlık hizmeti sağlayıcıları olmaları için besler ve dereceleri küresel olarak kabul edildiğinden, birçok ülkeye Pathways Tıp fakültesi müfredatı, yüksek teknoloji öğrenme araçlarını kullanarak yeniliği örneklemektedir ve dahiyane coşkusu, genç tıp mezunlarını eğitmeyi ve onları gelecek nesil sağlık hizmetleri liderleri olarak hazırlamayı amaçlamaktadır. Klinik Bilim Programı (Rotasyonlar) sırasında öğrenciler, çeşitli tıbbi uzmanlıklar arasında değişen denetimli hasta bakımına katılırlar. AUB, öğrencilerimizin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki klinik maruziyetlerini genişletme fırsatlarını sürekli olarak gözden geçirir.

Sınıfta öğrenim, kampüs içi toplum kliniğimizde kurs çalışmalarını pratik deneyimle tamamlayan gerçek dünya deneyimiyle buluşuyor. Öğrencilere, tıbbi yolculuklarının en başından itibaren hastalar ve diğer sağlık profesyonelleri ile etkileşim kurma fırsatı sunar. Çalışma boyunca profesyonellik ve hümanizm özelliklerinin yanı sıra topluluğa ve kültürel çeşitliliğe bağlılığa büyük önem verilmektedir.

AUB, öğrencilere bütünsel olarak gelişmek için bir platform sağlarken, elverişli ortamı onların Karayip kültürüne uyum sağlamalarını kolaylaştırır. Kaliteli eğitim vermenin yanı sıra AUB, öğrencilerinin akademik, profesyonel ve sosyal olarak büyümesini sağlamak için çaba göstermektedir. American University of Barbados tıp alanında en çok aranan isimlerden biri olarak gelişeceğini ve Karayip tıp okulları sıralamasındaki merdiveni tırmanacağını göreceğine inandığımız bu özellikler. Okul, kabul komitesinin aday öğrencileri akademik kredileri temelinde değerlendirdiği bütünsel bir kabul sürecini takip eder. Sırasıyla Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında başlayan sınıflarla birlikte, sürekli kabul politikası ile başvurular tüm yıl boyunca kabul edilir.

parola

'Yaşam için bilgi'

Vizyon

AUB, sorumlu vatandaşlar olarak değer görmeleri ve saygı görmeleri için dünya çapında yetkinliğe sahip, duygusal ve kültürel açıdan duyarlı tıp mezunları yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversitenin amacı, sadece iyi klinik bilgiye sahip tıp doktorları yetiştirmek değil, aynı zamanda onlara hastalarını insani bir dokunuşla tedavi edebilecekleri etik ve değerleri aşılamaktır.

Misyon

AUB, takdire dayalı sorgulamayı, insan duyarlılığını ve insan acısını ve acısını azaltmayı amaçlayan işbirlikçi araştırmaları teşvik eden bir ortamda ileri ve yenilikçi teknoloji ile birinci sınıf tıp eğitimi sağlamayı amaçlamaktadır.

Temel Özellikler: Neden AUB'yi Seçmelisiniz?

 1. Yapılandırılmış Entegrasyon Metodolojisi
  Yapılandırılmış Entegrasyon Metodolojisi ve Probleme Dayalı Öğrenme ile Öğretim.
 2. Tıbbi Oyunlar Merkezi
  3D Animasyon, Simülasyon ve Tıbbi Oyunlar Merkezi.
 3. Burslar
  Burs seçenekleri ile MD Programı için uygun ücret.
 4. Çeşitli Öğrenci Topluluğu
  Çeşitli kültürel uygulamaların farkındalığını sağlayan Çeşitli Öğrenci Topluluğundan oluşan bir kuruluşta eğitim deneyimi.
 5. ABD Onaylı Müfredat
  USMLE odaklı öğretim, ABD stili ve onaylı müfredat ile.
 6. Klinik Rotasyonlar
  ABD ve diğer ülkelerde Klinik Rotasyonlar.
 7. Tıp uzmanları
  AUB öğrencileri, seçtikleri ülkenin zorunlu sınavını verdikten sonra herhangi bir yerde tıp uzmanı olarak çalışabilirler.
 8. Tıbbi lisans
  USMLE STEP 1 ve 2'nin başarıyla tamamlanmasının ardından ABD ve diğer ülkelerdeki mezunlar için tıbbi lisans.
 9. MCI Tarama Testi
  Hint kökenli AUB mezunları, MCI'S Tarama testine girdikten sonra Hindistan'da tıp uzmanı olarak çalışabilirler.
 10. Kitaplar ve Dergiler
  Çevrimiçi kütüphanede 10.000'den fazla kitap ve dergiye erişim.

kabul

American University of Barbados Kabul Ofisi, öğrencilere kolej arama süreçlerinin her alanında yardımcı olur. Bu, AUB'nin bir bölgesel kurum (kamu veya özel) için ülkedeki en yüksek olan %90'lık bir birinci yıl elde tutma oranına sahip olmasının birçok nedeninden biridir. AUB'deki Kabul Ofisi - kampüs topluluğunun desteğiyle ve kurumun misyonu, vizyonu, hedefleri ve etik çerçevesine uygun olarak - istisnai kaliteyi koruyacak ve ilerletecek tam bir öğrenci sınıfını çekmeyi ve kaydetmeyi amaçlamaktadır. Üniversitenin. Bu öğrenciler, akademik mükemmellik, entelektüel merak, titiz kurs çalışmaları ve ortak araştırma ile meydan okunma arzusu ve Üniversitenin eğitim modelinde daha fazla akademik başarı potansiyeli göstermelidir. Kabul Ofisi, AUB'deki deneyimi hem kendileri hem de kurum için karşılıklı olarak faydalı olacak öğrencileri arar.

Rehber ilkeler

Samimiyet

Kabul Ofisi, AUB'nin her öğrencinin kurum ve personeli hakkında olumlu bir izlenimle AUB kampüsünden ayrılmasını sağlamak için özenle çalıştığını kabul eder.

Bütünlük

Kabul Ofisi, başvuru inceleme sürecinde tutarlılık ve adalet gösterir, böylece her başvuruya eşit muamele yapılırken aynı zamanda tüm öğrencilerin benzersiz eğitim/müfredat dışı etkinlikleri de tanınır. Öğrenciler, usulüne uygun olarak imzalanmış başvuruyu ve Ortak Başvuru sözleşmesini, belirtilen bilgilerin doğruluğunu teyit eden değerlendirme için gerekli tüm bilgileri eksiksiz olarak açıklayarak tamamlamak ve sunmaktan sorumludur. Kabul Ofisi, ırk, etnik, dini, coğrafi, sosyo-ekonomik, cinsiyet ve cinsel yönelim dahil olmak üzere her türden farklılıkları ve çeşitliliği kucaklar. Benzer şekilde, kabul ofisi yetenekleri, akademik güçleri, geçmişleri, inançları ve kişisel deneyimleri aracılığıyla AUB kampüsünün geniş çeşitliliğini takdir edecek ve katkıda bulunacak öğrencileri arar.

Hizmet

Kabul Ofisi, öğrencilere, ailelerine ve diğer eğitim uzmanlarına en üst düzeyde hizmet ve profesyonellik sunarak, tüm soru ve endişelerin derhal ve eksiksiz bir şekilde ele alınmasını sağlar. Kabul Ofisi ile her türlü etkileşim, AUB kampüsüyle daha güçlü bir bağlantı oluşturmalı ve öğrencinin Üniversiteye başvurma ve/veya Üniversiteye devam etme kararına güven duymalıdır. Kabul Ofisi, her öğrencinin üniversite arayışının kişiselleştirilmiş doğasına saygı duyar ve sürecin çeşitli aşamalarında karşılaştıkları benzersiz zorlukları ve stresleri takdir eder.

Burslar ve fon sağlama

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Bridgetown

  Bridgetown, Barbados

  sorular