Keystone logo
AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

Tanıtım

AMLOTUS KURSLARI

Genel ESL

Bu dersin amacı, öğrencilerin Amerikan İngilizcesinin temel seslerini, kelime dağarcığını ve cümle kalıplarını anlama ve üretme becerilerini geliştirmektir.

Akademik ESL

Akademik ESL kursunun amacı, çok çeşitli okuma materyallerini ve kompozisyon geliştirmeyi inceleyerek akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirmektir.

Yoğun İş İngilizcesi

Bu dersin amacı, öğrencilerin bir iş ortamında etkin bir şekilde iletişim kurmak için iş ve işyeri terminolojisini anlama ve kullanma becerilerini geliştirmektir.

Seçmeli ders

Amerikan Kültürü, Güncel Olaylar

Seçmeli derslerin amacı, belirli amaçlar için İngilizce dersini başarıyla işleyen öğrencilere odaklanmaktır. Seçmeli dersler ilgi alanlarınıza göre genişler ve kapsamı çok ve kültürler arası ve sıralı olarak doğrusal olan dersler sunar.

iBT TOEFL Hazırlık Kursu

Bu kursun amacı, öğrencilerin TOEFL iBT Sınavları ve test çözme stratejileri konusundaki yeteneklerini ve güvenlerini daha da geliştirmektir. ÜCRETSİZ bilgisayarlı TOEFL iBT deneme sınavı sunuyoruz.

TESOL Sertifika Programı

TESOL Sertifika programının amacı, sınıfta başarılı olmak için ESL veya EFL temel becerilerini ve stratejilerini öğretmekle ilgilenen kişilere sağlamaktır. Program, öğrencileri dil edinimi, ESL metodolojisi konusunda bir temel ile donatır ve onları daha ileri çalışmalar veya mesleki gelişim için hazırlar.

Konumlar

  • New York

    500 8th Ave, 909, 10018, New York

programlar

    sorular