Keystone logo
Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Amsterdam Tech

Tanıtım

Gelişen bir yetenek ve vizyon sahibi şirket topluluğuna katılın. Birlikte dijital ekonomi için işe dayalı öğrenmeye öncülük edeceğiz.

Yaklaşımımız ve metodolojimiz, temel bir faaliyete, tam kapsamlı eğitim programına dayanmaktadır. Etkileşimli ve deneyimsel öğrenme deneyimleri sunuyoruz.

Geleneksel bir sınıf yaklaşımı kullanmıyoruz. Sınav yok, ders yok, öğretmen yok. Bunun yerine, size iş piyasasında talep üzerine olan alan (teknik) ve liderlik becerileri kazandırmaya odaklanıyoruz, uygulamalı ödevler ve projeler yoluyla bir portföy oluşturmanıza yardımcı oluyoruz ve sizi bu alanda doğrudan deneyime sahip kolaylaştırıcılar ve mentorlar ile buluşturuyoruz.

Öğrenme deneyimini şu şekilde yeniliyoruz:

Programların Ötesindeki Pathways

Parlak bir teknoloji geleceği için hazırlanın. Aranan kariyer Pathways birini seçin.

Kampüs Her Yerde

En üst düzeyde esneklik - dijital ve deneyimsel öğrenme platformumuzla nerede olduğunuzu öğrenin.

Bütün Kişiyi Öğrenmek

Yüksek teknoloji becerileri, insanları ve liderlik becerilerini geliştirin, ekip çalışmasının ve ilişki kurmanın keyfini çıkarın.

Yetenek Pathways

Pratik yaptıkça öğrenin ve iş temelli bir üniversite diploması kazanın. Hollanda ve Avrupa iş piyasasına girişinizi kolaylaştırmak için Yetenek Hızlandırıcımıza katılın.

Kısaca

Benzersiz öğrenme metodolojimiz, becerilerinizi pratiğe geçirirken derecenizi kazanmanıza olanak tanır:

 • Haftalık Çalıştaylar
 • Haftalık Eylem Öğrenme Grupları
 • İş Temelli Projeler ve Ödevler
 • Talep Üzerine Mentorluk
 • İki ayda bir, Üniversite Çapında Belediye Salonları

Amsterdam Tech Öğrenim Deneyimi Size Uygun mu?

Bir kampüse gitmek zorunda kalacak mıyım?

Hayır, çevrimiçi platformumuz ve yarı zamanlı atölyelerimiz/eylem öğrenme gruplarımız/mentorluk, okurken çalışmanıza izin verir.

Eğitimimde gerçekten istediğim şeylerden biri, eşyalarını bilen ve benimle çalışacak biri.

Amsterdam Tech atölye çalışmaları, mentorluk ve eylem öğrenme grupları aracılığıyla öğrenenler, danışmanlar ve kolaylaştırıcılardan oluşan bir topluluğa katılma fırsatına sahip olacağınız sosyal öğrenme ile ilgilidir.

Ben akademisyen değilim - daha ellerimle uğraşıyorum. Bu okul benim için doğru mu?

Projeye dayalı öğrenmeye vurgu yapmamız, gücünü pratik öğrenmede olan insanlar için kolay ve erişilebilir kılmaktadır.

Hub olarak Amsterdam

Amsterdam, Avrupa'nın en hızlı büyüyen ilk 3 ekonomik bölgesinden biridir. Amsterdam Ekonomi Kurulu'nun bir ortağı ve TechConnect'in kurucu üyesi olarak, küresel teknoloji yeteneğini Amsterdam bölgesine getirmeye kararlıyız.

Akreditasyon

Uluslararası Akreditasyon

Amsterdam Tech bağımsız, ileri ve yüksek öğrenim kolejleri için akreditasyon hizmetleri sağlayan bağımsız bir kuruluş olan Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti (ASIC) tarafından akredite edilmiştir.

ASIC akreditasyonu, öğrencilerin ve velilerin daha bilinçli bir seçim yapmasına yardımcı olur. Ayrıca bir okulun, kolejin, üniversitenin, eğitim sağlayıcısının veya uzaktan eğitim sağlayıcısının uluslararası öğrenci topluluğuna yüksek kaliteli bir kurum olduklarını göstermelerine yardımcı olacaktır.

Amsterdam Tech Kuzey Kıbrıs Lefkoşa'da Kültür ve Eğitim Bakanlığı ve Yüksek Öğrenim Planlama, Değerlendirme, Akreditasyon ve Koordinasyon Kurulu'nun onayı ile faaliyet gösteren Avrupa Liderlik Üniversitesi ile doğrulama ortaklığı yoluyla kredi ve dereceler sunmaktadır. Kazanılan dereceler uluslararası olarak tanınır ve Avrupa dereceleri olarak akredite edilirken, Hollanda Yüksek Öğrenim ve Bilimsel Araştırma Yasasına (WHW) dayalı olarak yerel bir Hollanda derecesine götürmezler.

ASIC Uluslararası Akredite Kuruluş

197675_Accredited-Logo-Large-2023-2025.jpg

Amsterdam Tech , Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Hizmeti (ASIC) tarafından akredite edilmiş olup, bu kurum için ilk uluslararası akreditasyon olmuştur.

ASIC, İngiltere merkezli, dünya çapındaki eğitim sağlayıcılarının kalitesini değerlendirmede uzmanlaşmış bağımsız bir kalite güvence kuruluşudur. 60'tan fazla ülkede faaliyet gösterir ve eğitim kalitesini artırmak için hükümetler ve kurumlarla birlikte çalışır. Dünya çapında eğitim kurumsal sistemlerini değerlendirmek için katı kriterleri vardır.

2023 Gerçek Liderler Etki Ödülleri Kazananı

197676_2023RLImpactAwards_WinnerLogo1-1024x1007.png Amsterdam Tech 2023 Gerçek Liderler Etki Ödülleri Kazananı seçildi. Kuruluşları dünyada sürdürülebilir değişime neden olma konusundaki gerçek taahhütleri için tanıyan küresel bir ödül. Üniversite, etik liderlik, sürdürülebilirlik ve çeşitlilik kültürünü teşvik etme taahhüdüne dayanarak seçildi ve böylece öğrencileri giderek birbirine bağlı küresel toplumda başarılı kariyerlere hazırlayacak değerli beceri ve bilgilerle güçlendirdi.

QS Stars tarafından 5 Yıldız Derecelendirme Ödülü

197679_5star-qsraing.png Amsterdam Tech önde gelen bir küresel eğitim derecelendirme ve derecelendirme kuruluşu olan QS Stars tarafından Çevrimiçi Öğrenme için 5 Yıldız Derecelendirmesi ile ödüllendirilmiştir. Bu ödül Amsterdam Tech dünyanın her yerindeki öğrencilere yüksek kaliteli çevrimiçi eğitim sağlama konusundaki olağanüstü taahhüdünün takdiridir. Amsterdam Tech çevrimiçi programları, öğretim kalitesi, öğrenci desteği, çevrimiçi kaynaklar ve değerlendirme yöntemleri dahil olmak üzere çeşitli kriterlere göre değerlendirilmiştir.

Hollanda'da CRKBO Kayıtlı Kuruluş

177762_crkbo_instelling.jpg

Amsterdam Tech CRKBO'da (Centraal Register Kort Beroepsonderwijs) resmi olarak tanınır ve tescil edilir. CRKBO (Hollandaca "Merkezi kayıt Kort Beroepsonderwijs") Kısa Mesleki Eğitim için Merkezi Kayıttır.

Bu sicile kabul, vergi mevzuatı için Hollanda hükümeti tarafından belirlenen kalite kodu ve düzenlemeleri ve kaliteli mesleki eğitim için Avrupa Birliği yönergeleri dahilinde faaliyet gösteren eğitim kurumlarına özeldir.

Kayıt, yalnızca Hollanda hükümeti tarafından belirlenen bağımsız bir organın (CPION-Centrum Post-Initieel Onderwijs veya Center for Post-Initial Education) denetiminden başarıyla geçtikten sonra gerçekleşir.

NARCIS'te Tanındı ve Listelendi

177763_narcis-logo.png Amsterdam Tech Direktif (EU) 2016/801'e göre Araştırma Sponsorluğu Statüsüne sahip bir AB Araştırma Kurumu olarak tanındığını ve ayrıca Ulusal Akademik Araştırma ve İşbirlikleri Bilgi Sisteminde (NARCIS) listelendiğini gururla duyurdu. NARCIS, Hollanda bilimsel araştırma verileri ve yayınlarının önde gelen bir çevrimiçi portal veritabanıdır. Açık erişim çalışmalarının büyük bir kısmı dahil olmak üzere kapsamlı veri kümelerini ve yayınları indeksler.

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Amsterdam

  Amsterdam, Hollanda

 • Famagusta

  Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 99500, Famagusta

  sorular