Keystone logo
Anaheim University Online

Anaheim University Online

Anaheim University Online

Tanıtım

Anaheim Üniversitesi 1996 yılında kurulan öncü online öğrenim kurumu olup, idari ofisleri Anaheim, Kaliforniya. Anaheim Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir Uzaktan Eğitim Akreditasyon Komisyonu (DEAC). ÜNİVERSİTE, En yeni çevrimiçi yüz yüze öğrenme ortamı sayesinde, öğrencilerin kendi alanlarındaki en ünlü uzmanlarla etkileşime girmelerini ve hem mesleki becerilerini ilerletebilmelerini hem de bilgilerini geliştirmelerini sağlar. Kullanıcı dostu ve etkileşimli bir ortam. Anaheim Üniversitesi İngilizce öğretmenliği eğitimi, işletme yönetimi, uluslararası işletme, sürdürülebilir yönetim, girişimcilik ve film yapımında çevrimiçi programlar sunmaktadır.

Anaheim Üniversitesi Onun sloganını taahhüt eder, "Önce Öğrenciler, Daima." Siz ve sizin en iyi çıkarlarınız ilk endişemizdir. Amacımız, dünyadaki öğrencilere, aynı zamanda kariyerlerini geliştirirken yüksek kaliteli bir eğitim alma fırsatı sunmaktır. Uygun fiyatlı ders, öğrencilerin programdan geçtikçe dersi ödeyerek, birçoğunun herhangi bir borç veya öğrenci kredisi olmaksızın mezun olmasını sağlar.

Misyon

Anaheim Üniversitesi, en yüksek kalitede akademik programlar aracılığıyla çeşitli ve küresel bir öğrenci merkezinin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için yüksek öğrenim benzersiz, yenilikçi ve sürdürülebilir bir kurum olarak kurulmuştur. Anaheim Üniversitesi, öğrenci merkezli bir felsefeyi benimsemiş olarak hem çevrimiçi hem de kampüs içi eğitim yoluyla yüksek öğrenime nitelikli öğrencilerin erişebilmesini sağlıyor.

Anaheim Üniversitesi Hedefleri

En yeni teknolojik yeniliklerle fırsatlardan yararlanan Anaheim Üniversitesi, çeşitli öğrenci nüfusunun ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan programlarla çok kültürlü bir bakış açısı ile küresel bir kurum olacak şekilde tasarlanmıştır. Bunu başarmak için Anaheim Üniversitesi'nin hedefleri şunlardır:

 • Özel öğretim üyelerinin rehberliği ve uzmanlığı ile akademik eğitimin mükemmelliği
 • Yeni ve güvenilir teknolojilerin kullanılması
 • Teknoloji tabanlı öğrenim kaynaklarının yerleştirilmesi
 • Erişim, ücret ya da çalışma takvimi nedeniyle öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için öğretim programlarını sunarak öğrencilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak
 • Öğrencilerin öğrenme süreçlerinde aktif rol alabilecekleri bir öğretim ortamı sağlanması
 • Öğretim üyelerinin en kaliteli eğitim programlarını sunabildiği bir akademik ortamın desteklenmesi
 • Müfredatın kalitesini sağlamak için düzenli ders ve program değerlendirmeleri ve değerlendirme

Konumlar

 • USA Online

  1240 S. State College Blvd., 92806-5150, USA Online

  sorular