Keystone logo
Andong National University

Andong National University

Andong National University

Tanıtım

Önde gelen yenilikçi bir üniversiteyiz.

Ulusal ve uluslararası eğitim ortamı hızla değişiyor ve yüksek öğretimdeki yenilikler süregelen bir zorluk haline geliyor. Birinci sınıf yeniliğin ön saflarında yer alan Andong National University , zorlukları fırsat olarak kabul ederek gelişti. Dördüncü Sanayi Devrimi ile doğrudan tanışarak, inovasyon kültürümüz aracılığıyla eğitimi ve araştırmayı ilerletmek için çaba göstereceğiz.

Geleceğin liderlerini yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Üniversite eğitiminin nihai hedefi, değişen zamanların ihtiyaç duyduğu yetenekleri geliştirmektir. Yetenek, tarihin fırtınaları boyunca birçok biçim aldı ve gelecekte de öyle olacak. Yapıldığı gibi, Andong National University , dürüstlük ve öğrenme tutkusu ile geleceğin liderlerini yetiştirmeye devam edecektir. Öğrencilerimiz, geniş ve derin bir vizyona sahip olmayı, farklı değerleri anlayıp benimsemeyi ve uzman bilgisinin yaratıcı yakınsamasına öncülük etmeyi öğreneceklerdir. Böylelikle öğrenci yetkinliğini güçlendiren ve küreselleşme çağına öncülük eden büyük bir üniversite olarak duracağız.

Çağrımızı ulusal bir üniversite olarak gerçekleştireceğiz.

Ulusal bir üniversite olarak çağrımız, hem yerel hem de ulusal toplulukların gelişmesine katkıda bulunmak ve onlara uzman bilgisi ile hizmet etmektir. Misyonumuzu yerine getirmek için, üniversite yönetimini iyileştirmek için örgütsel yeniliği teşvik edeceğiz, ulusun temel insan sermayesi havuzunu oluşturarak yaratıcı eğitimi kolaylaştıracağız ve ayrıca özelleştirilmiş bir işbirliği çerçevesi ile bölgesel ve küresel düzeyde araştırma ve endüstriyel işbirliğini geliştireceğiz. Ülkemizin, bölgenin ve üniversite mensuplarının gurur duyacağı prestijli bir ulusal üniversite olarak kendimizi kurmayı umuyoruz.

Konumlar

  • Andong

    Andong, Kore Cumhuriyeti

    sorular