Keystone logo
Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Tanıtım

Andorra Aviation Academy , Andorra Prensliği'nde yer almaktadır. Bir grup havacılık meraklısından esinlenerek, Haziran 2015'te Andorra Hükümeti ve Andorra Üniversitesi ile bu eşsiz havacılık lisans programını oluşturmak için bir anlaşma imzalandı.

EASA ATO 0033: Doğrudan EASA'nın doğrudan denetimi altındaki benzersiz Avrupa ATO'su.

Andorra Aviation Academy , 2 pilot eğitim programı (18 aylık Fast Track kursu) ve Avrupa'da ve 47 eyalette tanınan 3 yıllık Havacılık Lisans derecesi kursu (Bologna sürecine göre 180 AKTS Avrupa Kredi Transfer Sistemi) sunmaktadır.

 • Pilot Eğitim Programları
 • EASA tarafından Onaylandı ve Denetleniyor
 • 100 KSA Müfredatı
 • İngilizce Verilen Tüm Dersler

Andorra Aviation Academy ve ortakları, Avrupa'da EASA tarafından onaylanmış pilot eğitim kursları sunmaktadır (EASA ATO.0033)

Akademi, güvenlik, kalite, standardizasyon ve performans açısından sınıfının en iyisi havayolu standartlarını destekleyen profesyonel bir üniversite ve uçuş eğitimi ortamı sağlar. Ayrıca, eleştirel düşünmeyi, karmaşık ortamlarda karar vermeyi, liderliği ve iletişimi pekiştirmek için yönetsel beceriler geliştirir.

Öğrencilerimizin Birinci Kaptan olarak birinci pozisyon almak için gerekli olan teknik ve teknik olmayan becerileri geliştirmelerine izin vermek için tüm büyük havayolları tarafından kullanılan aynı Yetkinlik modelini (9 yetkinlik) kullanıyoruz.

Pilot ve karmaşık çevre eğitimindeki en son üniversite araştırmasına dayanarak, öğrencilerin karmaşık ve beklenmedik durumlarla başa çıkmalarını sağlamak ve öğrencilerde endüstri beklentilerini karşılayacak "zihin haritasını" teşvik etmek için "dikkatli eğitim" adı verilen bir öğretim yöntemi geliştirdik.

Pilotaj eğitimi doğası gereği pahalıdır. Yüksek standartları korurken eğitim maliyetini düşürmek için Avrupa'da 'genel havacılık' ortakları olan anlaşmalar yaptık. Tüm bu avantajlar, eğitimin kalitesini Avrupa EASA'nın en son gereksinimlerine göre standart hale getirmek için daha hızlı tamamlama sürelerine katkıda bulunur.

Her öğrencinin özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış her şey dahil bir program (gizli maliyet yok) sunuyoruz. Eğitim başkanı, her aşamanın tamamlanmasının ardından doğrudan ebeveynlerle iletişime geçer.

TKI (Teknik Bilgi Eğitmenleri), büyük havayolları için Üniversite derecelerine sahip aktif ve güncel Pilotlardır.

Andorra Prensliği, Güney Avrupa'da, Pireneler'de, Fransa ve İspanya arasında bulunan küçük, bağımsız bir devlettir. Pirene dağlarının ortasında yer alan ülke, Akdeniz'in iklim üzerindeki etkisi nedeniyle yılda 300'den fazla güneşli günün tadını çıkarıyor.

Andorran Havalimanı (LESU), tüm olanaklarla şehir merkezine 30 dakika uzaklıktadır. Kuzeyde, Toulouse havaalanı 2 saat 30 dakikadır. karayolu veya trenle uzakta ve güneyde, Barselona havaalanı 2 saat 30 dakikadır. karayolu ile uzakta. 4G kapsama alanı, ülkenin 468 km2'sinde mevcuttur ve birçok yerde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır.

Yüksek dağlarla çevrili, kışın kar bol oluyor ve Güney Avrupa'nın en büyük kayak merkezine sahibiz. Son olarak, tüm yıl boyunca sınırsız eğlence, spor ve boş zaman aktiviteleri sunulmaktadır.

Pireneler'in kalbinde yer alan Andorra, çok çeşitli açık hava etkinlikleri sunmaktadır. Andorra Aviation Academy çeşitli müfredat dışı öğrenci etkinlikleri de mevcuttur. Çünkü bu tür zorlu kariyer eğitimlerinde rahatlama ihtiyacını karşılamak hayati önem taşımaktadır.

Andorra Aviation Academy , elverişli ve teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlayan Andorra, San Julia'daki Andorra Üniversitesi içinde yer almaktadır.

kayak kartı

Vall Nord ile ortaklığımız sayesinde, Andorra dağlarımızdan tam olarak yararlanmak için Pirenelerin bu bölgesinde öğrencilerimize özel bir düşük fiyatla sınırsız kayak kartı sunuyoruz.

Eğitimlerimiz boyunca öğrencilerimizin yasal, güvenli ve operasyonel davranışlar kazanmalarına yönelik havayollarının gereksinimlerine sahibiz.

Pilot kursu ve Havacılık Lisansı pilot kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi ihtiyaçlarına göre kiralamak için bir Avrupa Havayolu ile ve Avusturya OysterJets'te yerleşik bir Business Aviation şirketi ile (www.oysterjets.com) bir anlaşma yaptık. .

Ortak havayolumuz aday seçim sürecinde yer almakta ve eğitimin en başından itibaren gelecekteki pilot ilerlemesini değerlendirmek için eğitim gelişimini izlemektedir.

SunExpress

Dünyanın en önemli iki havayolu şirketi Lufthansa ve Türk Hava Yolları'nın ortak girişimi olan SunExpress a Airlines (Frankfurt merkezli) ile Pilot Lisansı veya Lisans sonrası ihtiyaçlarına göre öğrenci alımı ve seçimi konusunda anlaşma sağladık. Havacılık ve Pilot. Filo, sürekli genişleme halinde olan 66 B737NG ve 6 A330 200'ü içeriyor, www.sunexpress.com.

İstiridye Jetleri

Avusturya OysterJets'de bulunan büyüyen bir Business Aviation şirketi ile anlaşma yaptık. GmbH

OysterJets ailesi, çeşitli geçmişlere ve sektörlerden tutkulu havacılık uzmanları ve başarılı girişimcilerden oluşan bir gruptur.

Konumlar

 • Sant Julià de Lòria

  Plaça de la Germandat, 7, AD600, Sant Julià de Lòria

programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular