Keystone logo
Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Tanıtım

Hakkımızda

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow Üniversitesi (AFMKU), benzeri görülmemiş bir ivmeyle gelişmekte olan tam teşekküllü, akredite, kamu dışı bir yükseköğretim kurumudur. Şu anda, Polonya'nın ikinci büyük şehri olan ve 600 yılı aşkın bir süredir devam eden olağanüstü zengin akademik geleneğiyle tanınan Krakow'da bulunan, gelişen ve canlı bir akademik merkezdir.

7 fakültede, yaklaşık 9.000 öğrenciye 24 çalışma alanı sunuyoruz. Üniversite yönetimi, mükemmel öğretim tesisleri, bilgisayar laboratuarları, kafeterya, mağazalar, doktor muayenehanesi, spor salonu, kütüphane, öğrenci organizasyonları, televizyon stüdyosu, sanat galerileri, üniversite oteli ve daha fazlasını içeren kendi son teknoloji Kampüsümüzü inşa ettik. Kaydettiğimiz kayda değer ilerleme, kuruluşumuzdan bu yana geçen kısa süre zarfında gerçekleşen akademik teklifimizin gelişiminde açıkça görülebilir.
Üç bilimsel disiplinde doktora derecesi verme hakkına ve hukuk bilimleri disiplini içinde sosyal bilimler alanında habilitasyonlu doktora derecesi verme hakkına sahibiz.

Üniversite kampüsü, tren ve otobüs istasyonlarının yanı sıra uluslararası bir havaalanına kolay erişim sağlayan mükemmel bir konumdadır. Vistula kıyısındaki şehir merkezinde, metropolün tarihi kalbinden yaklaşık üç kilometre uzaklıkta yer almaktadır - dünya çapında turistik cazibe merkezi olan Eski Şehir, sadece otuz dakikalık yürüme mesafesindedir veya sık otobüs veya tramvay seferlerinden birine on dakikalık bir yolculuk mesafesindedir. Süpermarketler, alışveriş merkezi ve bir sinema kompleksi yürüme mesafesindedir.

Konumlar

  • Kraków

    Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705, , Kraków

sorular