Keystone logo
Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Tanıtım

Alfred Nobel Open Business School İsviçre

Modaya uygun bir ifadeyle çoğu zaman marka olarak düşünülebilecek çok az ülke var. İsviçre çakısından saatine, SWISS havayoluna kadar konsept haline gelen ürün ve hizmetler birbirini güçlendirdiği için marka oluşturma imrenilecek ve takip edilmesi gereken bir durumdur. Elbette bu aynı zamanda kalite, hassasiyet ve doğruluğun bunların her biriyle ilişkilendirilebileceği anlamına da geliyor. Ve burada pratik olarak başarının anahtarlarından birine ulaştık. İsviçre'de her ayrıntıyı kapsayan düzenleme ve kalite, hayal kırıklığına uğramayacağımızın, yanıltmayacağımızın veya yanılmayacağımızın garantisidir. Biz öğrencilerimize bunu sunuyoruz.

Onlarca yıllık deneyim ve kalite, dünyanın her kıtasından öğrencilerimizin ilgisini çekmektedir. 50 ülkeden adaylarımızın olmasından ve uluslararası bir öğrenci bağlantıları ağı kurmuş olmaktan gurur duyuyoruz.

İş hayatı dünyanın her yerinde farklı şekillerde yürütülmektedir. Bunu kitaplardan öğrenebileceğiniz gibi, burada doğrudan dünyanın farklı yerlerindeki hocalarımızdan da öğrenebilirsiniz. Üniversite bilgilerinin yanı sıra kendi kıtalarının iş dünyasını da tanıtıyorlar.

İngilizce eğitim programlarımızın amacı; bilgi arzusunu uyandırmak, uygulamaya yönelimi geliştirmek, uygulanabilir bilgilerle hayata hazırlanmak ve başarıya aç profesyoneller yetiştirmektir. Bunlar, öğrencilerimizin kariyerlerini üzerine inşa edebilecekleri eğitim kurumumuzun en önemli dayanaklarıdır.

Adaylarımız çevrimiçi kurslara katılabilirler, böylece öğrenimleri sırasında mesleki kariyerlerini geride bırakmak zorunda kalmazlar. Hatta öğrenciler kendi uzmanlık alanlarına yakın bir konuda mesleki yönleri de dikkate alarak tezlerini kendi dillerinde yazabilmektedirler.

ANOBS felsefesi “pratik eğitim, başarıya özlem duyan pazarlanabilir profesyoneller yetiştirmektir”.

İlkelerimiz:

 • Bilgi arzusunu uyandırmak
 • Uygulama oryantasyonu
 • Kullanılabilir bilginin edinilmesi
 • Pazarlanabilirlik
 • Profesyonellik

Konumlar

 • Zürich

  Löwenstrasse 20, 8001, Zürich

 • Zürich

  Zürich, İsviçre

  sorular