Keystone logo
Antioch College

Antioch College

Antioch College

Tanıtım

Antioch College ilk başkanı olan Horace Mann kölelik karşıtı ve eğitici bir vizyonerdi. Antioch College ve Amerikan devlet okulunun babasıydı. Kolej'e liderlik etme ve Antakyalı nesillere insanlık için zaferler kazanmaları için etik yön verme rolünü kutluyoruz.

Antioch College , Horace Mann'ın ruhuna uygun olarak, sağlıklı bir demokratik toplumun değişim için katalizör görevi gören kurumlara ve icat için laboratuarlara ihtiyaç duyduğuna inanıyor. Bu, Antioch College tarihi boyunca oynadığı bir roldür; onu restore etme çabası bugün yüksek öğretimdeki en önemli ve zorlayıcı fırsatlar arasındadır.

Antioch College , 1850'de kurulduğundan beri öncü ve değerlere dayalı seküler bir kurum olmuştur. Kolej, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ilk mezhepsel olmayan eğitim kurumları arasındaydı. Ülkede hem erkeklere hem de kadınlara aynı eğitim fırsatlarını sunan ilk karma eğitim kolejiydi ve fakültesine ve Mütevelli Heyetine bir kadın atayan ilk kolej oldu. Aynı zamanda Afrikalı-Amerikalılara eşit eğitim fırsatları sunan ilk kişiler arasındaydı. Kuşaklar boyunca, Antioch College öğretim üyeleri, öğrencileri, personeli ve mezunları kendilerini önemli amaçlara adamışlardır. Antioch College , çalışma ve çalışma müfredatıyla tutarlı olarak, teoriyi anlamaya, uygulamaya katılmaya ve eyleme geçmeye her zaman eşit ağırlık vermiştir.

20. yüzyılda, Antioch College , kendine özgü ortak çalışma programını geliştirerek girişimci ve deneyimsel bir müfredat başlatarak liberal sanat eğitimini yeniden tanımladı. Günümüzün liberal sanat eğitiminin şu anda ortak olan unsurlarının birçoğu - kendi tasarladığı ana dallar, yurtdışında eğitim, disiplinler arası çalışma ve portföy değerlendirmesi - Antioch College erken bir başlangıç yaptı. Kolej aynı zamanda topluluk yönetişimine ve öğrencilerin kurumsal karar alma süreçlerine gerçek katılımına ilk adayanlar arasındaydı.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Yellow Springs

    Morgan Place,1, 45387, Yellow Springs

    sorular