Keystone logo
Argosy University

Argosy University

Argosy University

Tanıtım

Argosy Üniversitesi Sağlam lisans öğrencisi vücuda sahip olmanın yanı sıra ülkedeki yüksek lisans öğrencileri büyük toplulukların birini destekleyen ayrım kazanmıştır. At Argosy Üniversitesi, Öğrenmek ve çalışan yetişkinler için tasarlanmış programlar esneklik ile öğretim ve uygulamalı eğitim birleştiren bir kolej, destekleyici akademik bir ortamda büyümek için fırsat olacak. Millet ve çevrimiçi genelinde kampüslerinde, deneyimli, tutkulu fakülte, kişisel ve profesyonel hedeflerine ulaşmak için sizi güçlendirmek için çaba göstermektedir.

Argosy Seçimi

Argosy University, biz milletin yüksek lisans öğrencileri büyük topluluklar yanı sıra aktif, başarılı lisans topluluğunun bir destekleyecek gurur duyuyoruz. Bir öğrenci olarak, eğitim, iş, sağlık bilimleri ve psikoloji alanları arasında öğretim ve uygulamalı eğitim vurgulayan bir kolej, destekleyici akademik ortamın tadını çıkaracaksınız. Bizim programların her biri bilgi, etik değerleri ve mesleki uygulama becerileri aşılamak ve karşılıklı saygı ve akademik mükemmellik destekleyici, öğrenci merkezli bir ortamda sosyal sorumluluk değerlerini teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Fakülte deneyimi Bizim yetenekli öğretim üyeleri ve personel seçtiğiniz alanda gelişmek için gerekli beceri, rehberlik ve güven sunmak için varız. Fakültemiz yapıyor gelen öğrenme inanıyor, bu yüzden sadece ders-onlar değil meşgul. Akademik eğitimin yanı sıra, öğretim üyeleri size çalışmaların pratik uygulama anlamanıza yardımcı olmak için kendi kişisel ve mesleki deneyimlerine güveniyor.

Esnek öğrenme Argosy University çevrimiçi, akşam ve hafta sonu kursları-tüm yoğun programınıza uygun inşa dahil esnek öğrenme biçimleri, lisans programları sunmaktadır. ABD genelinde veya erişilebilir her zaman, gece veya gündüz bir interaktif online sınıfta bizim 28 kampüs yerlerden biri öğrenin. Veya, benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir harmanlanmış çevrimiçi ve kampüs deneyimi için iki birleştirmek.

Kişiselleştirilmiş destek Biz üniversitenin gerçek ölçüsü öğrenci kayıt, ancak öğrenci başarısı olmadığına inanıyorum, çünkü sizin kesin ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş mezuniyet kayıt bizim akademik ve idari personel, birer-bir destek alırsınız. Sizin akranları sizin gibi, bilgisini artırmak için uzmanlıklarını üzerine inşa ve onların kariyer potansiyelini artırmak isteyen, diğer yetişkin öğrenciler olacak. Biz de ve çok daha fazla online ve kampüs kütüphaneleri, kariyer hizmetleri dahil yol boyunca size yardımcı olabilecek kaynaklar, akademik danışmanlık, ders bir seçim topladı!

Zengin mirası Argosy University, biz yenilik ve profesyonellik geleneği üzerine inşa edilmiş bir eğitim sunuyoruz. Profesyonel Psikoloji Amerikan Okulları, Sarasota Üniversitesi ve Minnesota Tıp Enstitüsü - Argosy University tarihi üç ayrı ve seçkin bir akademik kurumların birleştirilmesi ile Eylül 2001'de başladı. Bu okulların kombinasyonu bizim kampüsleri ve biz hala bir girişimci ruhu kucaklamak ve profesyonel dünyaya bilginin uygulamaya odaklanmak bizim online programlar, bugün devam eşsiz bir öğrenme ortamı oluşturdu.

Konumlar

  • Orange

    Argosy University, 333 City Boulevard West, Suite 1810, CA 92868, Orange

sorular