Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Arizona State University - School of Sustainability

Arizona State University - School of Sustainability

Arizona State University - School of Sustainability

Tanıtım

Arizona Eyalet Üniversitesi Sürdürülebilirlik Okulu, çevresel, ekonomik ve sosyal zorluklara gerçek dünya çözümleri bulmaya odaklanan, Amerika Birleşik Devletleri'nde türünün ilk kapsamlı derece veren programıdır.

2006 yılında kurulan Okul, ASU'nun sürdürülebilirlik girişimlerinin merkezi olan Julie Ann Wrigley Küresel Sürdürülebilirlik Enstitüsü'nün bir parçasıdır. Enstitü, şehirleşen bir dünya için araştırma, eğitim ve iş uygulamalarını geliştirir. Sürdürülebilirlik Okulu, lisans ve yüksek lisans programları ve yan dalların yanı sıra doktora ve profesyonel liderlik programları sunmaktadır.

Zamanımızın en kritik zorluklarından bazılarını ele alıyoruz ve mezunlarımıza olan talep güçlü. Okulun çalışma kursu, deneyimsel öğrenmeyi, fakülte ile araştırma, kurumsal ve K-12 çalışmaları, toplum hizmeti ve liderlik gelişimini vurgular.

Bugün yaratılan bilgi ve çözümler, gelecek nesillerin yanı sıra yaşam kalitemizi de şekillendirecek - dünyamızı daha sürdürülebilir kılmak için bir fırsat ve yükümlülüğümüz var.

Konumlar

  • Tempe

    Tempe, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular