Keystone logo
Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts

Tanıtım

Arizona State University College of Integrative Sciences and Arts ( ASU CISA ), disiplinlerin bir araya geldiği çok çeşitli bir kolejdir ve öğrenmeye, öğretmeye ve keşfetmeye yönelik işbirliğine dayalı bir yaklaşımı vurguluyoruz. Bugünün ve yarının nabzını tutuyoruz ve size sevdiğiniz bir derece yaratma esnekliği sunuyoruz.

Esnek, yenilikçi ve birçoğunun uygulamalı vurgusu olan lisans ve yüksek lisans programları sunuyoruz.

Fakültemiz bilgi gelişimini, uygulamalı uygulamayı destekleyen ve öğrencileri keşfe dahil eden araştırma, klinik ve yaratıcı faaliyetlerde bulunur.

Eğitime erişim, öğrenci başarısı ve disiplinler arası araştırma ilkelerine rehberlik ediyoruz. Arizona Eyalet Üniversitesi'ndeki her kolej ile genel çalışmalar desteği, disiplinler arası çalışmalar konsantrasyon alanları, öğrenci başarısı ve tutma çabaları ve erişim girişimleri aracılığıyla işbirliği yapıyor ve ortak oluyoruz.

Bazı toplum kolejlerini veya üniversite kredilerini tamamladıysanız ve bir lisansı uygun bir şekilde bitirmek istiyorsanız, geri dönen yetişkinler için özellikle verimli bir seçim olan dereceleri de bulacaksınız.

Fen bilimleri ve matematik, beşeri bilimler ve sosyal bilimler genelinde - teknik iletişim ve kullanıcı deneyimi, sürdürülebilir bahçecilik, doğal kaynak ekolojisi, veterinerlik tıbbı ve danışmanlık psikolojisi gibi uzmanlık alanlarındaki dereceler dahil olmak üzere ana dallar ve sağlam temel kursları sunuyoruz.

Hangi dereceyi seçerseniz seçin, daha büyük bir topluluğa ve dünyaya hizmet etmek için bilgi ve becerilerinizi uygulamaya hazır bir usta öğrenci, disiplinlerarası ve çözüm oluşturucu olarak gelişeceksiniz.

Yenilikçi öğretimi, uygulamalı deneyimleri ve projelerde aktif katılımı, tam potansiyelinizi geliştirme fırsatlarını, başarınızı desteklemek için konut yaşam seçeneklerini vurgulayan bir öğrenme ortamının tadını çıkaracaksınız.

Konumlar

Konumlar
  • Phoenix

    North Central Avenue,411, 85004, Phoenix

    sorular