Keystone logo
Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Arizona State University New College of Interdisciplinary Arts and Sciences

Tanıtım

Arizona Eyalet Üniversitesi'nin canlı Batı kampüsündeki Yeni Disiplinlerarası Sanatlar ve Bilim Koleji, kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimine ve sizi geleceğe daha iyi hazırlamak için farklı çalışma alanlarının birbirini etkilediği ve etkilediği karmaşık ve benzersiz yollara odaklanır.

New College'da sunulan lisans ve yüksek lisans dereceleri, öğrencileri hızla genişleyen, çeşitli küresel pazarda karşılaşacakları sosyal, ekonomik, politik ve kültürel zorluklara hazırlamak için yenilikçi kurslar ve uygulamalı deneyimler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Yeni Üniversite programları, akademik disiplinleri kapsayan ve her türlü yaratıcılığın takdir edilmesini teşvik eden deneyimsel öğrenmeyi vurgular. Her program, insan deneyiminin çeşitliliği ve birbirine bağlı doğası hakkında daha derin bir anlayış geliştiren çalışma ve keşif sağlar.

Gerçek dünyadaki zorlukların karmaşıklıklarına şefkatli ve yaratıcı bir yaklaşımı destekleyen bir müfredat, New College'ın ayırt edici özelliğidir. Bu dereceler için özenle hazırlanmış kurslarda, ulusal olarak beğenilen ASU New College fakültesi, öğrencilere entelektüel meraklarını beslemeyi ve genişletmeyi öğreten programlar geliştirmeye kendini adamıştır.

New College programları ve kursları, öğrencilerin gözleme ve çok çeşitli sorgulama yöntemlerine dayalı eleştirel bir bakış açısı geliştirmelerine yardımcı olur ve onları toplumlarını şekillendirmeye yardımcı olma yetkisine sahip bağımsız düşünürler olmaya hazırlar.

Konumlar

  • Phoenix

    North 47th Avenue,13591, 85051, Phoenix

    sorular