Keystone logo
Athena School of Management

Athena School of Management

Athena School of Management

Tanıtım

Athena School of Management Okulu, Mumbai'deki Powai, Hiranandani Bahçelerinin Kurumsal Merkezinde bulunan Hindistan'ın En Seçkin İşletme Okulu'dur. Athena, Çoklu Stajlar, Küresel İttifaklar, Derinlemesine Kurumsal Bağlantı ve En Yeni Pedagoji aracılığıyla Geleceğin Kurumsal Liderlerini Yaratmaya odaklanır.

Athena, Yeni Nesil Kurumsal Liderler yaratmak için Kurumsal Hindistan'ın en iyileri tarafından Tasarlanan ve Öğretilen Kurumsal Son Kullanıcı odaklı Müfredata Odaklanan Yönetim Eğitimine yeni bir bakış açısı getiriyor.

Dinamik ve Hızla Gelişen İş Ortamında, sadece değişime uyum sağlamayan Geleceğe Hazır Kurumsal Liderler ve Girişimciler yaratmayı hedefliyoruz - Değişim Onlar!

Sloganımız Latince “Bilgelik ve Cesaretle” anlamına gelen “Consilio Et Animis” – öğrencilerimizin Başarının Zirvesine ulaşması için gereken iki nitelik!!

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

 • Mumbai

  Technology Street, 400076, Mumbai

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular