Keystone logo
Athlone Institute of Technology

Athlone Institute of Technology

Athlone Institute of Technology

Tanıtım

AIT Öğrenme ve Öğretme Birimi 5 Aralık 2006 tarihinde kurulmuştur. Ünite Kayıt, Dr. görev alanına geliyor Joseph Ryan. Birim Teknoloji Athlone Enstitüsü'nde destek ve öğrenme ve öğretme ilerlemesine adamıştır. Ünite bir kültür geliştirmeye devam etmek işbirliği içinde çalışacaktır:

Saygılar ve öğrenciler arasındaki bireysel farklılıkları destekler. Çeşitli öğrencilerin öğrenme ve excel hangi öğrenci merkezli öğrenme ortamlarının geliştirilmesini teşvik eder. Değerler ve ödülleri öğretim. Eğitim araştırmalarında personelden destekler. Yüksek öğretimde en iyi uygulamaların yaygınlaşması ile Yrd. Pedagojik girişimleri / yeniliklerin uygulanmasını teşvik eder. Teşvik ve Öğrenme ve Öğretme mükemmellik ve yenilik ile ilgili Enstitü Stratejik Planında belirtilen amaç ve önlemler, destekler.

İşletme Çalışmaları, Muhasebe ve İşletme Bilgi İşlem ve Otelcilik, Turizm ve Leisure Çalışmaları: AIT İşletme Okulu, üç bölümden oluşmaktadır. Okulu tarafından sunulan dersler yönetimi ve çok daha fazlası spora yönetimi, sosyal medya pazarlama iş psikolojisi, turizme muhasebe gelen alanlarda geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Sen, bilgi edinmelerine becerilerini geliştirmek ve sizin potansiyellerini ve kariyer umutları maksimize etmek için yardımcı olacak tutum yetiştirmek için bir fırsat olacaktır.

İş çalışması içinde, heyecan verici zorlu ve dinamik bir alandır. Bizim günlük yaşamları üzerinde ne kadar iş etkilerini göz önüne aldığımızda, bu alanda bir yeterlilik alaka ve faydasını görmek kolaydır. Bir işletme çalışmaları veya ilgili program Başarı ödüllendirici ve ilginç bir kariyer için bir pasaport olabilir.

Business School içinde öğrenme süreci modern kaynaklar, uzman personel bilgisine erişimi bir ortamda gerçekleşir, işverenler ve en son teknoloji ile bağlar. Niteliklerin 'merdiven' sistemi lisansüstü çalışmalar için onur Lisans derecesi kadar yüksek sertifikadan ilerleme ve üzerinde sağlar.

Konumlar

  • Athlone

    Athlone Institute of Technology, Dublin Road, Athlone

    programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular