Keystone logo
Atlantic International University

Atlantic International University

Atlantic International University

Tanıtım

Bilim henüz bireyin öğreneceği kesin mekanizmayı keşfetmedi. Bununla birlikte, öğrenme eyleminin dışsaldan ziyade içsel (içten içe) olduğu kabul edilmektedir. Bu gerçek, genel olarak "Uzaktan Eğitim" ve Atlantic International University tarafından sunulan tüm lisans programları için temel mantıktır.

AIU Farkı

Öğrenci "kendi kendine eğitim" in temel prensiplerinin (rehberlikle), her öğrenciye özgü müfredatın işbirlikçi gelişiminin ve çalışma zamanının ve yerinin esnekliğinin kombinasyonu, ne olduğumuzu düşündüğümüz ideal öğrenme ortamını sağlar. Bireysel ihtiyaçları karşılamak ve her öğrenci için kişisel gelişim sağlamak amacıyla oluşturulur. Atlantic International University , uzaktan deneyimsel öğrenme ve geleneksel olmayan eğitim kurumu olarak bulunmaktadır. Derslik yoktur ve devam zorunluluğu yoktur.

Misyon

Dünya köyünün ve çevresinin daha verimli bir şekilde idare edilmesini sağlamak için sürdürülmesi muhtemel kültürel gelişim alternatifleri üretme konusunda endişeli bir yüksek öğrenim kurumu olmak; Nihai memnuniyet ve dünyanın evrimi hedefi ile çeşitlilik yoluyla insan ve topluluk haklarını kullanmak.

Vizyon

Androgoji ve omniyolojiye dayanan sürdürülebilir bir eğitim tasarımı ile bireyin dünyanın yakınsamasına doğru güçlendirilmesi.

AIU Hizmeti

Atlantic International University birincil hedefimiz yetişkin öğrencileri bireysel ihtiyaçlarını karşılayarak karşılamaktır. Bu nedenle lisans programlarımız esnektir ve hızlandırılmış tamamlama için tasarlanmıştır.

Programlarımız öğrencileri çalışma alanlarında bağımsız öğrenme, okuma ve araştırma yoluyla yetkinlik göstermeye teşvik eder. AIU, dünyanın dört bir yanından yetişkinlere ABD'de eğitim fırsatları sunar, böylece kişisel, küresel kültürel gelişimlerini yönetmek için kendi potansiyellerini kullanarak kendilerini daha iyi hale getirebilirler. Bu, lisans, yüksek lisans ve / veya doktora derecelerine yönelik kimlik belgelerinin değerlendirilmesi ile gerçekleştirilir ve bu aynı zamanda sürdürülebilir sonuçlara dayalı performans için bir yetenek anlamına gelir. Böyle bir felsefenin temel ekseni, andragoji ve omniyolojiye dayanan bir uzaktan eğitim sistemine gömülen, eskimeye yer yokken , kendini gerçekleştiren bilgi ve bilgiye dayanır.

Bu paradigmanın nihai hedefi, öğrencileri yoksulluğun ve sınırlamaların mevcut sürekliliğini ortadan kaldırmak için dünya ortamındaki muazzam kaynaklardan faydalanmalarına yardımcı olmaktır. Bu amaçla, koşullara bağlı olarak, öğrenciler geçmişlerini sürekli hareket halindeyken, sınırlamaları ve caducity'yi destekleyen akredite edilmiş geleneksel sistemlerden uzakta, kendinden tahrikli bir büyüme modülüne dönüştürebilirler. Bağımsız bir öğrencinin AIU'daki bireysel özduyuculuğuna göre, bu deneyimler, soruşturmalar, uygulama çalışmaları ve / veya sınavlar yoluyla insan ve toplum haklarına saygı ve uygulama açısından kaba bir gerçeklik haline gelecektir. Her şey 10 milyondan fazla tam metin ve 400'den fazla dilde yaklaşık 47 milyon bibliyografik referansla çeşitliliği destekleyen bir ortamda gerçekleşiyor; İnsan Gelişimi doktora derecesi ve uzmanlığı olan danışmanlar ve danışmanlar öğrenme süreçlerini izlerken; farklı akademik alanlardaki dünya çapında bir meslektaşlar ve dernekler ağına ek olarak; böylece insanlığın memnuniyetini ve ilerlemesini barış ve uyumla bir araya getirebilirler.

AIU Amacı

Atlantic International University amacı şöyledir:

 • akademik programları sonuç temelli öğrenmeye dayandırarak ve hızlandırılmış bir zaman dilimi içerisinde programlar sunarak yetişkin öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılarken en yüksek kalitede akademik hazırlık sağlamak.
 • Atlantic International University öğrencileri, öğretim üyeleri, yöneticiler ve personel arasında soruşturma özgürlüğünü ve fikir alışverişini teşvik etmek.
 • profesyonelleri liderlik sorumluluklarına hazırlayan teori ve pratiği birleştirmek.
 • öğrencilerin çalışma programını başarıyla tamamlamaları ve tamamlama eksikliklerinin üstesinden gelmeleri için gerekli desteği sağlamak.
 • mükemmel akademik itibarımızı korumak için.
 • İnsan Hakları Bildirgesi'nde ana hatlarıyla belirtilen temel eğitim hakkına, dünya çapında farklı toplumsal ve ekonomik geçmişlerden gelen geniş bir yelpazedeki insanlar için eğitim hedeflerine ulaşmak için uygun fiyatlı bir alternatif sunarak,
 • öğrencilerimize, sürekli genişleyen küresel bir toplumda bilgi kanalları, dünya çapında web, özel, kamu, kar amacı gütmeyen ve sivil toplum kuruluşları aracılığıyla ulaşılabilecek geniş fırsatlara erişme becerilerine güven ve özgüven duygusu aşılamak.
 • mevcut yoksulluk ve sınırlamaların sürekliliğini ortadan kaldırmak için öğrencileri güçlendirmek ve dünya ortamındaki muazzam kaynaklardan faydalanmalarına yardımcı olmak.
 • uzaktan eğitim üniversitelerinin en ileri noktasında kalmak için Bilgi Teknolojileri kullanımını yoğunlaştırmak.

Dernekler

AIU veya üyelerinin çeşitli Derneklerle bağlantıları / üyelikleri vardır. Aşağıda, öğrenciler için araştırmalarında ve / veya Program için Akademik gerekliliklerini yerine getirmelerinde faydalı olabilecek bir liste bulunmaktadır.

136927_Clipboard01.jpg

136978_bottom.jpg

kabul

Bize Ulaşın

Meşgul yetişkinlerin okula dönmek için ne kadar zamanı olmadığını anlıyoruz. Şimdi, derecenizi kendi evinizin rahatlığında kazanmak ve kendiniz ve aileniz için hala zamanınız var. Kabul ofisi size yardımcı olmak için, ek bilgi almak veya kabul için uygun olup olmadığınızı görmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Başvurmaya hazırsanız, lütfen Çevrimiçi Başvurunuzu gönderin ve özgeçmişinizi ve varsa ilave yorum / sorularınızı yapıştırın.

Akreditasyonumuz hakkında daha fazla bilgi edinin “ Burayı tıklayın !”

Adres: Pioneer Plaza, 900 Fort Street Mall 905, Honolulu, HI 96813, Amerika Birleşik Devletleri

Konumlar

 • Honolulu

  Honolulu, Amerika Birleşik Devletleri

  • Honolulu

   Fort Street Mall,900, 96813, Honolulu

   sorular