Keystone logo
Atlantic University College

Atlantic University College

Atlantic University College

Tanıtım

Atlantic University College , 1983 yılında kurulmuş, dijital sanatlar ve bilimler alanında uzmanlaşmış, kar amacı gütmeyen bir yüksek öğrenim kurumudur.

Albay Ramón Barquín ve Dr. Teresa de Dios Unanue tarafından bir rüya. Üniversite kurumunun olmadığı Guaynabo'da 1984 yılında 125 öğrenci ile faaliyete başlamıştır ve şehir merkezinde bulunmaktadır.

Bu belediyede Atlantik Koleji adı altında kurulan ve daha sonra Atlantik Üniversitesi'ne dönüşen ilk Yüksek Öğrenim kurumudur.

2011'de Kolej'de. Animasyon yapımları için Emmy® ve Telly Ödüllerini aldı.

1983 yılında Yükseköğretim Kurulu tarafından önlisans ve bakalorya dereceleri ile faaliyete geçmek üzere yetkilendirilmiş, daha sonra 2001 yılında lisansüstü programlar açmaya yetkili kılınmıştır.

Eğitim fırsatları arttıkça, Atlantic University College onlarla birlikte büyüdü ve öğrencilerine bireysel olarak bütünsel olarak gelişmelerini sağlayan kişiselleştirilmiş bir duygusal ortam sunuyor. Kendisini başarıyla konumlandırdığı dijital sanatlar ve bilimler alanında ve ülkemiz içinde ve dışında gelişmekte olan herhangi bir pazarda öğretim alanlarının her birinde mükemmelliği teşvik eden bir eğitim sunma taahhüdünün bilincindedir. ülke.

Akademik teklifler, tüm insanlar için erişilebilirlik ve toplumun ihtiyaçlarına uyarlanabilirlik ilkelerine dayanan kurumsal felsefeye uygun ve bir toplulukta rekabetçi bir birey için gerekli olan insani, bilimsel ve teknolojik bilginin talepleriyle uyumludur. küresel, dijital sanatlar ve bilimler içinde.

Kurum tarafından alınan fonlar, sunduğu akademik teklif türüne katılmak ve kurumsal misyonuna uygun olarak öğretme-öğrenme sürecini desteklemek için 28 yüksek teknoloji laboratuvarının geliştirilmesine olanak sağlamıştır.

Konumlar

  • Guaynabo

    Calle George L Colton,9, 00969, Guaynabo

    sorular