Keystone logo
University of Auckland Business School

University of Auckland Business School

University of Auckland Business School

Tanıtım

Auckland Üniversitesi

Auckland Üniversitesi, çok çeşitli disiplinlerde lisans, yüksek lisans ve doktora programları sunan 40.000 öğrenciden oluşan kapsamlı bir üniversitedir.

Auckland Üniversitesi, Yeni Zelanda'nın en büyük şehrinde ve ticari başkentinde yer almaktadır. Mükemmel bir yaşam kalitesi sunan, 1,5 milyon sakinin yaşadığı güvenli, çok kültürlü ve canlı bir şehirdir. Auckland, Mercer'in 2017 Yaşam Kalitesi Araştırması'nda en iyi üçüncü şehir seçildi.

İş okulu

University of Auckland Business School Asya-Pasifik'in araştırma odaklı önde gelen işletme okullarından biridir; araştırma, öğrenme ve işletmeyle ortaklık konularında mükemmellik ve yenilikle tanınır. Akademik personel, ileri odaklı ve konuyla ilgili konularda yüksek kalitede eğitim ve araştırma sunmaya kendini adamıştır.

Öğrencilere sağlanan diğer avantajlar:

  • İşletme dersleri, amfiler, vaka odaları, bilgisayar laboratuvarları ve çalışma odaları içeren son teknolojiye sahip bir tesis olan Owen G Glenn Binası'nda verilmektedir.
  • İş vakası yarışmaları da dahil olmak üzere çok çeşitli müfredat dışı etkinlikler aracılığıyla kişisel gelişim için birçok heyecan verici ve zorlu fırsat sunuyoruz.
  • İşletme Okulu şehir merkezine yürüme mesafesindedir.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

  • Auckland

    The University of Auckland Business School Owen G Glenn Building 12 Grafton Road, , Auckland

sorular