Keystone logo
Augusta University School of Computer and Cyber Sciences Bilgisayar Bilimi Bilim Ustası (MS-CS)
Augusta University School of Computer and Cyber Sciences

Bilgisayar Bilimi Bilim Ustası (MS-CS)

Augusta, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bilgisayar Bilimi Bilim Ustası (MS-CS) programının iki yolu vardır: tez tabanlı bir seçenek ve tez tabanlı olmayan bir seçenek.

Bu derece ile ilgilenen bir öğrenci, Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği veya ilgili bir alanda bir lisans derecesine eşdeğer bir geçmişe sahip olmalıdır. Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisans programı, birinci sınıf öğretim üyelerimizle zengin ve etkileşimli bir yüz yüze deneyim sağlar.

Tezsiz parkur, endüstride kariyer yapmak isteyen öğrenciler içindir. Program, lisansüstü öğrencileri, rutin bilgisayar bilimi uygulamalarıyla çözülenlerden disiplindeki en son teknolojiyi ilerletmeyi gerektiren problemleri formüle etmek ve çözmek için ana akım ve ileri bilgisayar bilimi bilgilerini uygulamak için eğitecek.

Tez tabanlı parkur, çalışmalarına Ph.D.'de devam etmeyi düşünen öğrenciler içindir. düzey veya uygulamalı araştırmada kariyer yapmak isteyenler. Bu program için ideal bir öğrenci, Bilgisayar Bilimi alanında yeni mezun olmuş veya araştırma konusunda yetenek ve ilgisi olan ilgili bir derece programıdır. Bu parça, daha kişiselleştirilmiş ve kendi kendini yöneten doktora araştırmalarını yürütmek için gereken gerekli araçları ve arka planı sağlamak için tasarlanmış bir hazırlık dönemini temsil eder. Mezun asistanlığı ve öğretim asistanlığı şeklindeki mali destek, rekabetçi bir temelde sağlanabilir. Bu asistanlıklar, öğrenim ücretinden muafiyet ve maaş içerir.

Bu yüksek lisans programı için ideal adaylar, bilgisayar bilimine ilgi duymaktadır ve bilgisayar bilimi alanında lisans derecesini veya en az 3.0 not ortalaması ile ilgili bir disiplini tamamlamıştır. Tez tabanlı bir program takip etmek isteyen öğrenciler için, lisans müfredatlarının iki yarıyıl matematik, bir yarıyıl doğrusal cebir ve ayrık matematik ve her biri programlama dilleri, bilgisayar mimarisi, hesaplama teorisi, tasarım ve analiz olmak üzere birer yarıyıldan oluşması önerilir. algoritmalar, derleyiciler ve işletim sistemleri. Bu altyapıya sahip olmayan iyi niteliklere sahip öğrencilerin, takip etmek istedikleri araştırma konusuna bağlı olarak eksiklikleri gidermek için ek lisans derslerine ihtiyaçları olabilir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar